8.8 C
Utorak, 23. travnja 2024.
Četvrta liga Bjelovar - Koprivnica - Virovitica

FOTO/VIDEO Tehničar osigurao naslov jesenskog prvaka, Rukeljov lob s centra obilježio utakmicu u Virju, Kuhar donio sva tri boda Picokima u Zdencima

Derbi kola igrao se u Cvetkovcu gdje je gostovala Pitomača. Tehničaru je uoči susreta bio dovoljan i bod kako bi potvrdili naslov jesenskog prvaka.

Odigrane su utakmice 12. kola Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Derbi kola igrao se u Cvetkovcu gdje je gostovala Pitomača. Tehničaru je uoči susreta bio dovoljan i bod kako bi potvrdili naslov jesenskog prvaka, što su i učinili nakon 90 minuta.

Poveo je Tehničar već u 3. minuti, strijelac je bio Novačić. Na 2-0 povisio je Kosir u 26. minuti. Nadu gostima vratio je Presečan u 55. minuti smanjivši na 2-1, ali je Hudak u 73. minuti rješio sve dvojbe i postavio konačnih 3-1. Picoki su igrali u Velikim Zdencima i tamo slavili 0-1, gol za sva tri boda zabio je Kuhar u 83. minuti.

U Virju se igrao derbi između Podravca i Križevaca. Domaćin je uvjerljivo slavio s 4-1, a zabijali su Miroslav Šklebar, Sabol, Rukelj i Hrženjak. Posebno je upečatljiv bio pogodak kapetana Rukelja koji je na centru oduzeo loptu Marasu, gurnuo mu kroz noge i sjajnim udarcem lobao vratara Križevaca i zabio za 3-1. Napomenimo da golman Križevaca ima preko dva metra visine. Za Križevce je zabio Mišir.

Kloštranska Mladost igrala je danas, umjesto svog uobičajenog nedjeljnog termina, a razlog je bio ženidba Matije Kovačića. Iz kluba su tražili promjenu dana odigravanja. Ipak, novopečenom mladoženji njegovi suigrači nisu poklonili tri boda, utakmica s Dinamom iz Predavca završila je 2-2.