5.4 C
atletika

GAZI, GAZI Nevjerojatna Veronika Drljačić napravila rezultat za pamćenje, tri zlata u tri discipline
G

Trebalo joj je 56.42 sekundi.

U Rijeci se ovog vikenda održali mlađeseniorsko prvenstvo Hrvatske. Glavna vedeta Prigorja, prigorske, ali i podravske atletike bila je Veronika Drljačić, cura iz Velikog Ravena čijom mladom karijerom ‘upravlja’ proslavljeni trener Drago Palčić.

Prvo je u prošlom tjednu osvojila zlato na nacionalnoj utrci trčanoj na Hanžekovićevom memorijalu u Zagrebu, što je bilo sjajna uvertira za Rijeku.

U Rijeci je osvojila tri zlatne medalje. Prvo je u subotu pobijedila na 100 metara srušivši osobni rekord s vremenom 12.30 sekundi, dok je na 400 metara također prošla prva ciljem. Trebalo joj je 56.42 sekundi.

Slijedila je nedjelja i utrka na 200 metara. Fantastična atletičarka poharala je tartan i ponovno pobijedila. Pobjedničko vrijeme iznosilo je 24.96 sekundi.