5.7 C
Srijeda, 24. travnja 2024.
Četvrta liga

Graničar i Tehničar remizirali u Kalinovcu, Križevcima samo bod protiv Virovitice, Rukavina donio pobjedu Ferdinandovcu
G

Vodeća, stopostotna momčad Tehničara danas je gostovala u Kalinovcu gdje od ovog vikenda đurđevački Graničar igra svoje domaće utakmice zbog obnove travnjaka u Đurđevcu. Utakmica na neutralnom terenu završila je podjelom bodova, rezultat je bio 0-0.

Ferdinandovac je gostovao u Čazmi kod istoimenog domaćina koji još ne zna za pobjedu ove sezone, a tako je ostalo i nakon ovog susreta. Poveli su domaći u drugom poluvremenu, ali gosti su okrenuli preko Zvonara i Rukavine te odnijeli pobjedu 1-2.

Križevački Radnik ugostio je ekipu Virovitice na svom travnjaku. Ova utakmica poslužila je kao uvertira kup susreta protiv Rijeke koji se igra u srijedu. Nakon 90 minuta bilo je 2-2.

Sutra je na rasporedu derbi između kloštranske Mladosti i virovskog Podravca koji se igra u Kloštru, dok Pitomača gostuje u Predavcu.