6.5 C
prva hnl

Hajduk u Splitu nadigrao i pobijedio Slaven Belupo, slijedi domaći okršaj protiv Lokosa
H

Prvo poluvrijeme proteklo je bez golova, no za propuštenim prilikama više mogu žaliti gosti iz Koprivnice. Dobre, obećavajuće prilike tijekom prvog dijela imali su i Puclin i Lima, no oba je puta vratar Posavec izašao kao pobjednik.

Nogometaši Slaven Belupa danas su gostovali u Splitu na Poljudu gdje ih je ugostio Hajduk. Sertić je bio bez Čanađije i Krstanovića, a na gostovanje se došlo bez rezultatskog imperativa. Opstanak je osiguran, a do kraja su još dvije domaće utakmice (i jedna gostujuća).

Drugi dio pripao je Hajduku. Sve su riješili preko Jradija i Jaira koji su zabili za jedan, pa dva nula. Na kraju je Slavenov branič Nowak mogao smanjiti na 2-1, ali Posavec je opet bio na razini. Završilo je 2-0 za Bile.

U idućem kolu Farmaceuti dočekuju Lokomotivu na svom stadionu. Susret se igra već u srijedu u 16 sati.