18.7 C
trail utrke

Hitre drape popele se na Risnjak i uspješno istrčale zahtjevnu stazu
H

Trčalo se brdovitom i iznimno zahtjevnom stazom koja je vodila gorskim šumama, predivnim vrhovima te kroz najljepše predjele Nacionalnog parka Risnjak.

U subotu na Risnjaku startale su Trail utrke dužine 30 i 16 kilometara na kojima je Atletski klub Koprivnica imao svoje predstavnike.

Članovi škole trčanja za odrasle Matija Antolaš i Ivana Merc istčali su utrku dužine 30 kilometara koja je bila pravi izazov za duh i tijelo. Matija je utrku završio u vremenu 5 sati 24 minuta i 25 sekundi te u kategoriji M35 zauzeo 45. mjesto a sveukupno kod muškaraca 89. od 111 natjecatelja, dok je Ivana do cilja stigla za 5:25:53 i u kategoriji Ž35 zauzela 9. mjesto a sveukupno 20. mjesto među 33 natjecateljice.

Također vrlo zahtjevnu utrku ali na 16 km istrčala je Estera Rac te sveukupno od 138 natjecateljica zauzela odlično 27. mjesto i 18. u kategoriji Ž35 s vremenom 2:25:38.