5.4 C
MEMORIJAL LADISLAV FODOR

Hrvači Podravke iz Slovačke ponijeli tri srebra i jednu broncu te ukupno odlično šesto mjesto u snažnoj konkurenciji
H

Odličja su osvojili Marko Špernjak, Ivan Čordaš, Ivan Adžaga i Josip Benko.

Hrvački klub Podravka imao je šest predstavnika na Međunarodnom memorijalnom turniru Ladislav Fodor održanom u slovačkom Šamorinu. Pod vodstvom trenera Ivana Lončarića i Saše Šprema, osvojene su četiri medalje.

Marko Špernjak, Ivan Čordaš i Ivan Adžaga u Koprivnicu su ponijeli srebrne medalje, i to u kategorijama do 57, 62 i 68 kilograma. Josip Benko je u kategoriji do 75 kilograma ugrabio brončanu medalju.

Ukupno gledajući, Podravka je osvojila odlično šesto mjesto u konkurenciji 23 kluba. Dodajmo kako su najmlađi, Tomas Kičinbači i Nikola Matan Golubović ovoga puta ostali bez postolja.

A uz sportski dio putovanja, Podravkaši su uživali u ljepotama Bratislave, udaljene svega nekoliko kilometara od Šamorina.