Šibenik u Medulinu bolji od Slavena, dva pogotka Dajića
Š

100119-slaven-mHrvatski prvoligaši Slaven Belupo i Šibenik odigrali su u utorak u Medulinu prijateljsku utakmicu koju je momčad sa Šubićevca dobila rezultatom 2:0.

Oba pogotka za Šibenčane postigao je Jusuf Dajić, u završnici prvog poluvremena. Treneri su izveli kombinirane postave, najvažnije je bilo da se u prvoj utakmici nakon duljeg vremena nitko ne ozlijedi, a taj je cilj ispunjen.

Slaven Belupo u četvrtak u Medulinu igra sa slovenskim prvoligašem Rudarom iz Velenja.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

SLAVEN BELUPO – ŠIBENIK 0:2 (0:2)

MEDULIN – Igralište hotela Belvedere. Gledatelja 50. Sudac: Komlenić (Pula).

SLAVEN BELUPO: Rodić – Purić, Kokalović, Nynkeu, Maras – Poldrugač – M. Jurić, Jakšinić, Čaval – Tepurić, Vručina; II. poluvrijeme: Pelin – Marčić, Kokalović, Rogulj, Čaval – Nynkeu – Papa, Šafarić, Posavec – Vojnović, Poredski. TRENER: Zlatko Dalić.

ŠIBENIK: Blažević – Likić, Gusić, Budiša, Elez – Bulat, Roglić, Ademi, Bloudek – Dajić, I. Jurić; II. poluvrijeme: Slavica – Jurčević, Spahija, Radeljić, Bašić – Husmani, Bačelić-Grgić, Baković, Jakoliš – Božić, Jordan. TRENER: Branko Karačić.

STRIJELAC: 0:1 Dajić (40), 0:2 Dajić (43).