Šimek, Laloš, Slukić i Jelenčić najbolji pojedinci KC lige

12:30h
0


100419-simek-mBojan Šimek iz momčadi Active Commerce izabran je za najboljeg igrača prve sezone KC lige, malonogometnog prvenstva koprivničkih rekreativaca pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice.

Najboljim vratarom proglašen je Dejan Slukić iz Active Commercea, dok je najbolji strijelac KC lige Dalibor Laloš iz momčadi Autolimarija Haraminčić i sinovi sa postignutih 15 pogodaka.

100419-slukic-mDrugi su na ljestvici strijelaca Barać iz Sedme sile i Peričić iz Inducte, koji imaju po 10 golova.

Kod žena je najbolji strijelac Ana Jelenčić, u četiri utakmice postigla je čak osam pogodaka.

Nagrade je najboljim pojedincima KC lige predala Jasmina Stričević, predsjednica Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice.

KONAČNA LJESTVICA STRIJELACA KC LIGE:
15 pogodaka – Laloš (Autolimarija Haraminčić i sinovi)
10 – Barać (Sedma sila), Peričić (Inducta)
9 – Mesić (Active Commerce)
8 – Šimek (Active Commerce), Hosni (Policijska uprava)
7 – V. Kelek (Active Commerce), Mihalić (Policijska uprava), B. Čičin-Mašansker (Sedma sila), Milivojević, Cvetković, Dlaka (Udruga za mali nogomet Koprivnica), Popijač (Hangar 18)
6 – Benčak (Forma Legalis), Dinjar (Autolimarija Haraminčić i sinovi)
5 – I. Fulir, Škvorc, Stupar (Caffe bar Toxic Red Roosters), Hegedušić (Forma Legalis), Žagar, Miklečić (Policijska uprava), Sušenj (Sedma sila), Jembrek (Hangar 18), Knapić (Inducta)
4 – Pintar, Markač, R. Fulir (Caffe bar Toxic Red Roosters), Tušek (Active Commerce), Kurcinak (Forma Legalis), V. Šimunović (Inducta), Laljek (Policijska uprava), Z. Kelek, Eršetić (Udruga za mali nogomet Koprivnica), Hemetek (Jadransko osiguranje), Ninković (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Gojković (Cerine)

100419-lalos-m3 – Lazić (Caffe bar Toxic Red Roosters), Šanjić, Fičko (Active Commerce), Suvalj (Inducta), Hontić, Jurenec (Udruga za mali nogomet Koprivnica), Borštnar (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Biškup (Hangar 18)
2 – Sajko, Čmelješević (Active Commerce), Magdić (Forma Legalis), Krvar, Mršić, Gošek, Ledinski (Grad Koprivnica), Virovec, D. Lokotar (Inducta), Šolić (Policijska uprava), Perić (Udruga za mali nogomet Koprivnica), Gašparić, Radojčević, Dolenec, Rudnički (Jadransko osiguranje), Galinec (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Patrčević, Marković, Dodlek, Kušek, Drvenkar (Cerine), Blažek (Hangar 18)
1 – Šepec (Active Commerce), Vuljak, Prka, Papac (Forma Legalis), Babić, Tucaković, Toth, Janči (Grad Koprivnica), Sinjeri, Briški, Vugrinec (Inducta), Rukavina, Lovreković (Policijska uprava), Wolf, Vedriš (Sedma sila), Matišić, Tarle, Lončarek (Udruga za mali nogomet Koprivnica), Mežnarić (Jadransko osiguranje), Samardžić, Strbad (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Martić, Orošić (Cerine), Klanac, Petras (Hangar 18), Novogradec (Caffe bar Toxic Red Roosters)

100419-jelencic-mLJESTVICA STRIJELACA – ŽENE:
8 pogodaka – Jelenčić (Gimnazija „Fran Galović”)
4 – Gregurina (Gimnazija „Fran Galović”), Pongrac (Srednja škola Koprivnica)
2 – Međimorec (Gimnazija „Fran Galović”), Kralj (Grad Koprivnica), Notesberg, Milošević, Mehkek (Podravske gazele)
1 – Palfi, Vrban, Filipašić (Gimnazija „Fran Galović”), Vranar (Pressice)

čitam...