Petak, 29. ožujka 2024.
streljaštvo

Ivana Babić dvostruka zlatna, uspješni i branitelji HEP-a
I

U disciplini trostava 3x20 za seniorke Ivana Babić otpucala je 572 kruga što je bilo dovoljno za osvajanje zlatne medalje.

Lijepe vijesti stižu nam iz streljaštva.

Na natjecanju Grand Prix Osijeka u gađanju ISSF malokalibarskim oružjem strijelci SŠK Podravka postigli su dobre rezultate.

U konkurenciji seniorki natjecateljica Streljačkog športskog kluba Podravka, Ivana Babić, nastupila je u disciplini 60 hitaca ležeći i disciplini trostav 3×20 hitaca, te je u obje discipline osvojila prvo mjesto.

U disciplini trostava 3×20 za seniorke Ivana Babić otpucala je 572 kruga što je bilo dovoljno za osvajanje zlatne medalje.

Sa 617.4 otpucana kruga u disciplini 60 hitaca ležeći Ivana Babić osvojila je svoju drugu zlatnu medalju na Grand Prixu Osijeka.

U konkurenciji seniora u disciplini malokalibarski pištolj slobodnog izbora nastupio je Marin Mlinarić koji je nakon šesdeset ocjenskih hitaca postigao rezultat od 497 krugova plasiravši se na deveto mjesto.

Na memorijalnom turniru branitelja Hrvatske elektroprivrede Marijan Celjak održanom u Rovinju, prvo mjesto zauzela je ekipa regije Varaždin u kojoj su uz varaždinca Marijana Sveteca sudjelovali i članovi Streljačkog športskog kluba Podravka, Željko Ivačić i Dražen Eisenbeisser.

Ekipa regije Varaždin otpucala je 511 krugova, 47 krugova više od drugoplasirane ekipe, osvojivši prvo mjesto.