SŠK Podravka

IZVRSTAN PODVIG Ivana Babić nova je seniorska državna prvakinja u malom kalibru: Nastavit ću raditi da dodam još naslova u vitrine
I

Članica SŠK Podravka Ivana Babić na streljani u Osijeku jučer je osvojila naslov državne prvakinje u malom kalibru!

Jučer i danas tamo se održava seniorsko prvenstvo Hrvatske na 25 i 50 metara ISSF program.

O Ivani Babić pisali smo i prije, a ovo je još jedan njen podvig. Na osječkoj streljani Pampas jučer je osvojila zlatnu medalju u malom kalibru, a danas su na rasporedu bila gađanja na 50 metara puškom 3×40.

– Jako sam sretna što sam osvojila naslov, naposlijetku ovo je cilj svakog sportaša, osvajanje naslova. Nastavit ću trenirati i raditi još više i još bolje da dodam još naslova u vitrine. Hvala i mom SŠK Podravka – rekla nam je Ivana Babić