7.1 C
GRČKO-RIMSKI NAČIN

Josip Benko kadetski je prvak Hrvatske, Valent Delimar uzeo srebro, a Borna Ljubić i Patrik Raknić broncu
J

Hrvački klub Podravka imao je šestoricu predstavnika na pojedinačnom Prvenstvu Hrvatske u hrvanju grčko-rimskim načinom za kadete, održanom u subotu u Brezovici.

Josip Benko u kategoriji do 17 kilograma, upisavši četiri pobjede, stigao je do naslova kadetskog prvaka. Valent Delimar je, u kategoriji do 65 kilograma, osvojio srebrno. U dvije je borbe došao do pobjede, dok je u finalnoj poražen na bodove.

Medalje brončanog sjaja ugrabili su Borna Ljubić u kategoriji do 51 kilograma te Patrik Raknić u kategoriji do 55 kilograma. Ivan Adžaga i Karlo Mijatović u kategorijama do 65 kilograma, odnosno do 85 kilograma, plasirali su se na sedma mjesta.

Ukupno gledajući, Podravka je natjecanje u konkurenciji 17 klubova završila na petom mjestu. Mlade hrvače vodio je trener Ivan Lončarić.

Optužnica

Kupio 5,3 kilograma ilegalnog duhana, može i do godinu u zatvor!

Čak i godinu dana zatvora može dobiti jedan 55-godišnjak kojeg je policija "ulovila" u kupnji ilegalnog duhana. Osim što...