6.2 C

Juniori Slavena Belupa izgubili od Intera, bod kadeta
J

Juniorska momčad Slavena Belupa očekivala je pobjedu u prvenstvenom susretu 5. kola s Interom iz Zaprešića na domaćem terenu, no doživjela je poraz od 1:3.

Iako su mladi Farmaceuti poveli pogotkom Abramovića, Inter je do kraja poluvremena preokrenuo rezultat te u nastavku postigao još jedan pogodak za zasluženu pobjedu.

Kadeti su u zanimljivoj utakmici podijelili bodove, bilo je 1:1, a pogodak za izjednačenje postigao je Tkalčić. Slavenovi su kadeti u završnici imali i igrača više zbog isključenja suparničkog igrača, ali tu prednost nisu znali iskoristiti.

U sljedećem kolu mladi Farmaceuti će ugostiti Croatiju-Sesvete.

PRVA HNL ZA KADETE, 5. KOLO
SLAVEN BELUPO – INTER 1:1 (0:0)
KOPRIVNICA
– Gradski stadion, teren s umjetnom travom. Gledatelja 100. Sudac: Beatović (Zagreb).
SLAVEN BELUPO: Marinković, Međimorec, Bošnjak, Gogić, Varivoda (od 58. Novačić), Srbljinović (od 48. Sminderovac), Jambor, Tkalčić, Hajdarović (od 71. Sakač), Pejković, Arap. TRENER: Ivica Sertić.
INTER: Jurić, Filipović, Vrančić, Gamilec, Tušek, Dramac, Hanžek, Mihalić (od 54. Brnas), Stojanovski, Šlogar (od 65. Jakopec), Štrkalj (od 71. Merlin). TRENER: Mario Kuš.
STRIJELCI: 0:1 Stojanovski (59), 1:1 Tkalčić (61).
CRVENI KARTON: Gamilec (70 – drugi žuti).

PRVA HNL ZA JUNIORE, 5. KOLO
SLAVEN BELUPO – INTER 1:3 (1:2)
KOPRIVNICA
– Gradski stadion, teren s umjetnom travom. Gledatelja 100. Sudac: Pristovnik (Zagreb).
SLAVEN BELUPO: Breški, Geng, Grabar, Pašalija, Deković (od 61. Picig), Čanađija, Brlek (od 67. Štefanek), Herent, Drvarić, Maretić, Abramović (od 58. Radotović). TRENER: Josip Omrčen-Čeko.
INTER: Cingulin, Barić, Milas, Miholić Galic, Kuš (od 53. Gelo), Gudelj (od 75. Lešković), Bošnjak, Hadžić, Gorgiev (od 53. Borac), Rumbak (od 81. Mohač), Šoštarić (od 37. Ivić). TRENER: Srećko Bogdan.
STRIJELCI: 1:0 Abramović (18), 1:1 Hadžić (35), 1:2 Hadžić (44), 1:3 Hadžić (85).