9.6 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.

Kadeti i juniori Slavena dobili po četiri komada u Maksimiru
K

Mladi igrači Slavena Belupa poraženi su na gostovanju kod Dinama u Maksimiru. Kadeti su izgubili sa 4:0, dok su juniori upisali poraz od 4:2.

U juniorskom susretu Dinamo je prva četiri pogotka postigao u prvih 18 minuta, a dvostruki strijelci bili su Fiolić i T. Halilović (jednom iz jedanaesterca). Prvi Slavenov pogodak postigao je Arap iz jedanaesterca u 47. minuti, a konačnih 4:2 postavio je Sakač u 78. minuti.

Strijelci za Dinamove kadete bili su Čabraja, Ćorić, Matić i Karoglan.

U sljedećem kolu Slavenovi kadeti i juniori bit će domaćini Zadru.

SB KADETI: Tihelka, Mikor, Makvić (od 68. Borac), Bubnjić (od 60. Tominac), Furmek (od 49. Kraljić), Rukavina, Rebić, Kovačić, Tuba (od 55. Bistrović), Bogojević (od 65. Jajalo), Martinaga. TRENER: Ivica Sertić.

SB JUNIORI: Sudec, Hajdarović, Rajić (od 63. Jurević), Koren (od 46. Arap), Gačić, Srpak, Mlinarić, Stasjuk, Ujlaki (od 46. Sakač), D. Pavlović, Srbljinović (od 57. Tihelka). TRENER: Pavo Crnac.