7.9 C

Karas team drugi na motokros utrci Prvenstva Hrvatske

Motokros vozači Karas Tima iz Kozarevca nastupili su u Rakovom Potoku na utrci bodovanoj za Prvenstvo Hrvatske.

U konkurenciji najboljih hrvatskih predstavnika u ovom sportu Hrvoje Karas u klasi MX2 250 zauzeo je prvo, a Bruno Porobić četvrto mjesto.

Marko Leljak u klasi Open plasirao se iza Hrvoja Šipeka na odlično drugo mjesto dok je Dominik Piskor u klasi MX 65 na cilj stigao četvrti.

Ekipno Karas tim iz Kozarevca osvojio je drugo mjesto. Slijedeća utrka u sklopu državnog Prvenstva na rasporedu je u nedjelju, 17. lipnja, na Karasovim brijegu u Kozarevcu.

Izvor: Radio Koprivnica