Karatisti Koprivnice osvojili 16 odličja u Ivancu

Petnaestoro boraca Karate kluba Koprivnica nastupilo je u nedelju na Memorijalnom turniru u Ivancu gdje su osvojili 16 medalja, od toga dvije zlatne, četiri srebrne i 10 brončanih. Ekipno su mlađi kadeti zauzeli treće mjesto.

U kategoriji kadeta do 52 kg prvo mjesto osvojio je Petar Rod, a do 63 kg Tomislav Šaško. Srebrne medalje osvojili su Gabrijel Matijašić u kategoriji mlađih učenika do 26 kg, Ana Marija Mijatović u kategoriji učenika do 35 kg, Anto Mijatović u kategoriji kadeta do 52 kg i Marina Mikulić u kategoriji kadetkinja do 70 kg.

Na treća mjesta plasirali su se Toni Trajanovski (mlađi učenici do 26 kg), Ivano Evačić (mlađi učenici, +38 kg), Jakov Krstanović (mlađi učenici, do 30 kg, Rajna Jurenec (učenice, do 42 kg), David Kučko (učenici, do 40 kg), Luka Varga (učenici, do 40kg), Marina Jurenec (mlađe kadetkinje, do 40 kg), Sara Jurenec (kadetkinje, do 58 kg) te Ivan Geci (seniori, do 73 kg).