2.9 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.

Karatisti Koprivnice osvojili pet medalja

Na tradicionalnom karate turniru Kup mladosti u Ivanić Gradu sudjelovalo je 50 klubova sa 534 natjecatelja, a Karate klub Koprivnica sudjelovao je sa svojih sedam čkanova koji su osvojili ukupno pet medalja.

Ana Marija Mijatović osvojila je zlato u kategoriji učenica -32 kg, a zlatnim odličjem okitio se i Anto Mijatović u kategoriji mlađih kadeta -46 kg.

Mlađa kadetkinja Marina Mikulić osvojila je srebrnu medalju u kategoriji +55 kg, dok su bronce izborili Petar Rod (mlađi kadeti -41 kg) i Tomislav Šaško (mlađi kadeti +57 kg). U kategoriji učenica -36 kg Marina Jurenec ostvarila je plasman na peto mjesto, a Dario Salaj nije uspio doći do plasmana.