15.7 C
Utorak, 16. travnja 2024.

Karting: Luka Tomašić prvi u Belici
K

Prošlog je vikenda na karting stazi Belica pored Čakovca održana treća utrka Prvenstva Hrvatske regije sjever na kojoj su nastupili i vozači Karting kluba Koprivnica.

Klasa mini 50 je bila uzbudljiva do samog kraja. Luka Tomašić je odličnim vožnjama zauzeo prvo mjesto, dok je Jan Tisaj zbog lošeg starta krenuo posljedni te se uspio probiti do trećeg mjesta.

Erik Trstenjak je stigao kao četvrti. U ukupnom poredku nakon tri utrke Luka je na prvom mjestu, s dva boda ispred Jana.

Klasa 60 je bila novo iskustvo sa novim bolidom za Tina Vorkapića, koji je završio na šestom mjestu.

U 125 sa mjenjačem Žarko Martinjak je u borbi za prvo mjesto bio izguran sa staze te se na kraju morao zadovoljiti trećim mjestom, dok je Branimir Rojko završio kao četvrti.

Karting klub Koprivnica je u konkurenciji osam klubova završio na četvrtome mjestu te se nakon tri utrke nalazi na trećem mjestu ukupnog poretka.

Slijedeća utrka je u Koprivnici, a bit će održana 2. srpnja na poligonu Auto kluba Koprivnica.

u krugu obitelji

FOTO/VIDEO Baka Mica proslavila 90. rođendan: Imam devet praunučadi, kad bih dobila deseto doživjela bih i stotu

Danas mi je najsretniji dan u životu, nemate pojma koliko sam sretna kad vas sve vidim na okupu -...