6.5 C

Kartingaši Koprivnice treći u Virovitici

Na karting stazi Virovitica održana je treća utrka Prvenstva Hrvatske, na kojoj su vozači Karting kluba Koprivnica među 45 natjecaelja ostvarili zapažen rezultat.

Po vrućem vremenu prvi su na stazu izašli vozači klase minikart 60, gdje je Tin Vorkapić uslijed udesa na stazi uspio završiti na petome mjestu, dok je Jan Tisaj u odličnoj vožnji zauzeo šesto mjesto.

Klasa KF 3 je za Juru Kovačića bila neizvjesna do samog zavšetka te se na kraju zadovoljio trećim mjestom.

Klasa 125 s mjenjačem je klasa koja gledatelje uvijek oduševi vrhunskim vožnjama, a to je i ovaj puta dokazao odličan vozač KK Koprivnica Žarko Martinjak koji je završio na drugom mjestu, dok su Renato Dujmović i Branimir Rojko bili peti i šesti.

Karting klub Koprivnica se ponovo plasirao na treće mjesto te između devet klubova Hrvatske ostaje u borbi za sam vrh ljestvice.