KC liga: Derbi Inducte i Active Commerca prekinut u pretposljednoj minuti zbog napada na suca

23:14h
0
Active Commerce nije dovršio derbi s Inductom, dok je CB Gol Peticom sredio Udrugu za mali nogomet Koprivnica // Foto: Arhiva KC lige

Derbi susret 8. kola KC lige nažalost nije završen. Naime, igrači Active Commerce napali su suca u pretposljednjoj minuti utakmice pri rezultatu 1:0 za Inductu ++.


Natjecateljska komisija KC lige tijekom sljedećeg tjedna će odlučiti o registraciji utakmice i kaznama za sudionike incidenta.

U ostalim utakmicama bilo je puno dobrog hakla i lijepih poteza. Najefikasniji je bio susret CB Cezara i Orient Silver/Loryja, koji je završio pobjedom Cezara 6:3.

Raspoloženi su bili i igrači CB-a Golf, koji su s 5:3 svladali Udrugu za mali nogomet Koprivnica.

CB Mala čuča/Toxic je u posljednjoj utakmici dana nadvisila Sedmu silu/Alpe-Adriatours i izbila na drugo mjesto na ljestvici, s istim brojem bodova kao i Bimbo koji je tijesno pobijedio Grad Koprivnicu.

NK Romantičari nastavili su s pobjedama, nakon što su u prošlom kolu svladali branitelja naslova Active Commerce, ove subote bili su bolji i od aktualnog doprvaka Petgrada.

Jedina utakmica koja je završila bez pobjednika bila je ona između Emme Vite i Potoljika, bilo je 2:2.

U ženskoj konkurenciji Kapljice su svladale Mladost i izbile na drugu poziciju s jednakim brojem bodova kao i KKC Pixel, a bez pogodaka su odigrale Lipa i Iskre.

REZULTATI I STRIJELCI 8. KOLA:

Udruga za mali nogomet Koprivnica – CB Golf 3:5

(Hontić 3 / K. Trnski 2, Jazvec, Rumek, Mar. Trnski)

Grad Koprivnica – Bimbo 1:2

(Coi / Korošec 2)

CB Cezar – Orient Silver/Lory 6:3

(Sertić 2, Sović, Omrčen-Čeko, Napan, Kapetanić-ag / Maljak, Virovec, Lukač)

Petgrad – NK Romantičari 0:2

(Golenja, Begić)

Active Commerce – Inducta ++ 0:1 (prekid u 29. minuti)

(Hrenić)

Emma Vita – MNK Potoljik 2:2

(Jozić 2 / Zbodulja, Milojević)

CB Mala čuča/Toxic – Sedma sila/Alpe-Adriatours 3:1

(Pintar, Bunić, Mat. Mežnarić / Horvat)

ŽENE:

ŽNK Lipa – ŽNK Iskre 0:0

ŽNK Kapljice – ŽNK Mladost 1:0 (Škriljak)

LJESTVICA

1. Inducta ++                 7  5  2  0  22:5    17

2. CB Mala Čuča/Toxic      8  4  3  1  17:13  15

3. Bimbo                        8  5  0  3  17:14  15

4. Active Commerce        7  4  2  1  21:14  14

5. CB Golf                      8  3  4  1  14:10  13

6. Emma Vita                 8  3  3  2  24:18  12

7. UMN Koprivnica           8  3  1  4  22:24  10

8. NK Romantičari            8  3  0  5  14:14    9

9. Petgrad                      8  2  3  3  13:13    9

10. CB Cezar                   8  3  0  5  29:30    9

11. S. sila/Alpe-Adriatours 8  2  2  4    8:14    8

12. MNK Potoljik              8  2  2  4  17:26    8

13. Orient Silver/Lory       8  2  2  4  14:25    8

14. Grad Koprivnica          8  1  2  5  16:26    5

LJESTVICA – ŽENE

1. ŽNE Drnje                 6  5  1  0  9:0  16

2. ŽNK Kapljice              5  4  0  1  8:2  12

3. KKC Pixel                  5  4  0  1  6:1  12

4. ŽNK Repaš                4  3  0  1  9:1   9

5. ŽNK Prekodravac        4  0  3  1  2:3   3

6. ŽNK Lipa                   6  0  3  3  0:5   3

7. ŽNK Iskre                  6  0  3  3  1:8   3

8. ŽNK Mladost              5  0  2  3  1:5   2

9. Podravske gazele        5  0  2  3  1:11 2

STRIJELCI

10 – Milojević (MNK Potoljik)

9 – Dombaj (Emma Vita)

7 – Hrenić (Inducta), Žardin, Ogrizović (Active Commerce), Sertić, Omrčen-Čeko (CB Cezar)

6 – Dlaka, Hontić (UMN Koprivnica), Jozić (Emma Vita)

5 – Marić (Inducta), Begić (NK Romantičari)

4 – Obradović, Beši (Bimbo), Šimunović (Inducta), N. Radiček (Petgrad), Strmecki (Grad Koprivnica), Kuzmić (NK Romantičari), Petričević (UMN Koprivnica), Mat. Mežnarić, Pintar (CB Mala čuča/Toxic), Rumek (CB Golf)

3 – Ramljak, Lukač (Orient Silver/Lory), Popijač, Perko (Petgrad), Mesić (Active Commerce), Mikolaj, Kišiček, Sović (CB Cezar), Suvalj (Inducta), Harmadi (Emma Vita), Kolarić (Grad Koprivnica), Bunić (CB Mala čuča/Toxic), Zbodulja (MNK Potoljik), Korošec (Bimbo)

2 – Andrašić, Kukolja, Blažeković (Emma Vita), Matišić, Perić (UMN Koprivnica), Međimorec, Napan (CB Cezar), Radoš, Škvorc (Bimbo), Ištvan, Toth, Novak (Grad Koprivnica), Ledinko, Dotov, Horvat (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Evačić, Banek (CB Mala čuča/Toxic), Tušek (Active Commerce), Fusić (NK Romantičari), Šimunić (Petgrad), Maljak, Virovec (Orinet Silver/Lory), K. Trnski, Jazvec (CB Golf)

1 – Lončarić, Petrović (Active Commerce), Šarlija (CB Cezar), Eršetić, Podoreški, Hrpalo, Bukvić (MNK Potoljik), Peričić, Rukavina (Inducta), Franjkić, Kapetanić, Cestarić-Jerković, Kuruc (Orient Silver/Lory), Mat. Trnski, Mar. Trnski, Šimunić, Borić, Jankić (CB Golf), Jurenec, Milivojević (UMN Koprivnica), Sminderovac, Kovaček, Coi (Grad Koprivnica), Zagrajski, Škrinjar (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Tucaković, Crnac, Golenja (NK Romantičari), Brckan, Mar. Mežnarić (CB Mala čuča/Toxic), D. Radiček (Petgrad), Krstitović, Gajski (Bimbo)

Autogol – Škvorc (Bimbo), Marković, Kapetanić (Orient Silver/Lory)

STRIJELCI – ŽENE

5 – A. Varga (ŽNK Repaš)

4 – Purić (ŽNE Drnje), V. Tudić (ŽNK Kapljice)

2 – I. Kirilenko, R. Kirilenko (KKC Pixel), Varović (ŽNE Drnje), Prečko (ŽNK Repaš), Škriljak (ŽNK Kapljice)

1 – Vadla, Golubić (KKC Pixel), J. Amon, Stančir, M. Amon (ŽNE Drnje), Draganić (ŽNK Mladost Bregi), Derežić (ŽNK Iskre), Rusan, I. Tudić (ŽNK Kapljice), M. Varga, Vedriš (ŽNK Repaš), Horvat, K. Grčić (ŽNK Prekodravac), Notersberg (Podravske gazele)

RASPORED 9. KOLA KC LIGE (subota, 15. veljače 2014.)

16:20 Inducta ++ – Petgrad

17:00 CB Golf – Emma Vita

17:40 NK Romantičari – Udruga za mali nogomet Koprivnica

18:20 KKC Pixel – ŽNK Lipa (žene)

18:50 Orient Silver/Lory – Grad Koprivnica

19:30 ŽNK Repaš – ŽNE Drnje (žene)

20:00 Bimbo – CB Mala čuča/Toxic

20:40 ŽNK Mladost – ŽNK Prekodravac (žene)

21:10 MNK Potoljik – CB Cezar

21:50 ŽNK Kapljice – Podravske gazele (žene)

22:20 Sedma sila/Alpe-Adriatours – Active Commerce

čitam...