KC liga: Grad osvojio povijesni prvi bod, Pivnica korak do naslova

01:09h
0
110402-gradkc

Prava drama odigravala se u pretposljednjoj utakmici 11. kola KC lige. Momčad Grada Koprivnice bila je nadomak pobjede protiv Inducte, ali u samoj završnici utakmice nije uspjela realizirati kazneni udarac.


Tukao je Slavko Tucaković, ali je vratar Inducte Tomislav Zalar, inače predsjednik udruge KURS koja organizira KC ligu, obranio njegov udarac i spasio svoju momčad od poraza.
Igrači Grada Koprivnice predvođeni gradonačelnikom Zvonimirom Mršićem burno su proslavili osvajanje povijesnog prvog boda u ovom natjecanju, a u sljedećem kolu će u derbiju začelja igrati s „vječitim rivalima” iz Sedme sile. U prvoj sezoni novinarska momčad slavila je s 13:0, što je još uvijek rekordna pobjeda u KC ligi.

Pivnica Plavi podrum stigla je na korak do naslova prvaka uvjerljivom pobjedom nad Potoljikom, a za teoretsku potvrdu prvog mjesta potrebna joj je pobjeda protiv Active Commercea sljedeće subote, u pretposljednjem kolu.

U derbiju za drugo mjesto Caffe bar Toxic je s minimalnih 1:0 svladao Active Commerce, a odvjetnici iz Forme Legalis uvjerljivo su se obračunali s Hangarom.

Dlaka je s dva pogotka Šegiju zadržao vodeću poziciju na ljestvici strijelaca, dok je Sedma sila doživjela potop protiv Autolimarije Haraminčić i sinova.

Kod žena su Srednja škola Koprivnica i Podravske gazele odigrale 1:1, a Natjecateljska komisija KC lige je oduzela tri boda Bakovčicama i dodijelila ih Gimnaziji „Fran Galović” zbog nastupa igračice Jakšić, koja nije imala to pravo jer je ove sezone nastupila u službenoj nogometnoj utakmici pod okriljem HNS-a.

Prvo mjesto na kraju je zauzela ekipa Srednje škole, koja je u međusobnoj utakmici bila bolja od Hartmanna s 1:0, te će u subotnjem polufinalu igrati s Bakovčicama. U drugom polufinalu sastat će se Hartmann i Podravske gazele, a spektakl je u svakom slučaju zajamčen.

REZULTATI I STRIJELCI 11. KOLA KC LIGE

Forma Legalis – Hangar 18/Petgrad 5:1
(Benčak 3, Indir, Zrinski-ag / Zrinski)
Romantičari – Cerine 3:2
(Begić 2, Martinušić / Kušek, Orošić)
Potoljik – Pivnica Plavi podrum 0:6
(Napan 3, Marko Trnski 2, Matija Trnski)
Active Commerce – Caffe bar Toxic 0:1
(Škvorc)
Podravske gazele – Srednja škola Koprivnica (žene) 1:1
(Notesberg / Gadanec)
Udruga za mali nogomet Koprivnica – Šegi d.o.o. 5:2
(Dlaka 2, Hontić, Petričević, Jurenec / Ramljak 2)
Inducta – Grad Koprivnica 0:0
Sedma sila – Autolimarija Haraminčić i sinovi 2:8
(I. Barać, Wolf / Laloš 3, Strbad 2, Dinjar 2, Samarđić)

LJESTVICA

1. Pivnica Plavi podrum 45:11 28
2. Caffe bar Toxic 36:12 23
3. Active Commerce 31:19 20
4. Forma Legalis 36:20 19
5. UMN Koprivnica 40:27 19
6. Autolimarija Haraminčić 38:28 19
7. Romantičari 26:21 18
8. Hangar 18/Petgrad 25:19 15
9. Cerine 31:28 15
10. Šegi d.o.o. 32:32 14
11. Potoljik 18:25 14
12. Inducta 7:28 9
13. Sedma sila 16:52 2
14. Grad Koprivnica 6:65 1

LJESTVICA – ŽENE

1. Srednja škola Koprivnica 7:4 10
2. Hartmann 12:4 10
3. Podravske gazele 8:10 7
4. Bakovčice 6:6 6
5. Toxic Girls 6:8 6
6. Gimnazija „Fran Galović” 5:9 4

STRIJELCI

15 – Dlaka (UMN Koprivnica).
13 – Škvorc (Caffe bar Toxic)
12 – Lukač (Šegi d.o.o.), Benčak (Forma Legalis).
11 – Napan (Pivnica Plavi podrum).
10 – Laloš (Autolimarija Haraminčić i sinovi).
9 – Milojević (Potoljik), Jembrek (Hangar 18/Petgrad), Miljuš (Cerine), Marko Trnski (Pivnica Plavi podrum).
8 – N. Barać (Sedma sila), Matija Trnski (Pivnica Plavi podrum).
7 – Tušek, Žardin (Active Commerce), Horvat (Caffe bar Toxic), Strbad (Autolimarija Haraminčić i sinovi).
6 – Ramljak (Šegi d.o.o.), Begić (Romantičari).
5 – Šarlija, Fusić (Romantičari), Drvenkar (Forma Legalis), Bukvić (Potoljik), Popijač (Hangar 18/Petgrad), Ninković, Borštnar (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Dodlek (Cerine), K. Trnski, Rumek (Pivnica Plavi podrum).
4 – Hegedušić, Kunštić (Forma Legalis), Hajduković, Virovec (Šegi d.o.o.), Žužul (Inducta), Vazdar (Caffe bar Toxic), Perić, Milivojević, Jurenec, Petričević, Hontić (UMN Koprivnica), I. Barać (Sedma sila), Dinjar (Autolimarija Haraminčić i sinovi).
3 – Lazički, Varga, Lazić (Caffe bar Toxic), Golenja (Romantičari), Kelek (UMN Koprivnica), Marković, Patrčević (Cerine), Galinec, Samarđić (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Čmelješević, Šepec, Mesić (Active Commerce).
2 – Maljak, Husajna (Šegi d.o.o), Beši, Slatina, Klanac, Cestar, Zrinski (Hangar 18/Petgrad), Gerić (Pivnica Plavi podrum), Kurcinak, Magdić (Forma Legalis), Pintarić, Kuzmić (Romantičari), Kovač (Active Commerce), Andrašić (Potoljik), Forjan, Toth (Grad Koprivnica), Jagec, Orošić (Cerine), Sušenj (Sedma sila).
1 – Bošnjak, Franjkić (Šegi d.o.o), Slijepčević, Indir (Forma Legalis), Sekovanić, Šokec, Peroš, Šimek (Pivnica Plavi podrum), B. Martinušić, D. Martinušić (Romantičari), Križanec, Zbodulja (Potoljik), Cvetanović, Kuruc, Pintar (Caffe bar Toxic), Tucaković, Krvar (Grad Koprivnica), Posavec, Kušek (Cerine), Polančec, Toth, Perošić (Inducta), Blažek (Hangar 18/Petgrad), Perlok (Active Commerce), Cvetković (UMN Koprivnica), B. Čičin-Mašansker, Wolf (Sedma sila).
Autogol – I. Barać (Sedma sila), Babić (Grad Koprivnica), Zrinski (Hangar 18/Petgrad).

STRIJELCI – ŽENE

6 – Korolija (Hartmann).
3 – Ciglar (Toxic Girls), Martinčić (Bakovčice), Notesberg (Podravske gazele).
2 – Lončarek (Toxic Girls), Mihac, Geršić (Hartmann), Gadanec (Srednja škola Koprivnica).
1 – Pavela (Hartmann), Pavić, Mehkek, Zadro, Markota (Podravske gazele), Horvat (Toxic Girls), Gregurina, L. Svržnjak (Gimnazija „Fran Galović”), Škrinjar, Kovačić, Hadari (Bakovčice), Jurković, (Srednja škola Koprivnica).
Autogol – Lončarek (Toxic Girls), Šimek (Hartmann).

PAROVI 12. KOLA (9. travnja)

17:00 Caffe bar Toxic – Inducta
17:40 UMN Koprivnica – Romantičari
18:20 Grad Koprivnica – Sedma sila
19:00 Šegi d.o.o. – Hangar 18/Petgrad
19:40 Žensko polufinale: Srednja škola Koprivnica – Bakovčice
20:10 Pivnica Plavi podrum – Active Commerce
20:50 Žensko polufinale: Hartmann – Podravske gazele
21:20 Cerine – Potoljik
22:00 Autolimarija Haraminčić i sinovi – Forma Legalis

čitam...