KC liga: Nastavlja se „mrtva trka“ vodećeg dvojca, Repaš i Toxic Girls u vodstvu kod žena

12:21h
0
Udruga športske rekreacije podravskih studenata (UŠRPS) pobijedila je Podravske gazele, dok je ekipa Toxic Girls bila bolja od gimnazijalki // Foto: Mirko Lukavski - Glas Podravine

Sedmo kolo KC lige, mininogometnog prvenstva koprivničkih rekreativaca u organizaciji Koprivničke udruge za rekrativni sport, nije donijelo promjene na vrhu ljestvice.

Nastavlja se „mrtva trka” Active Commercea i Petgrada/Hangara18, koji su skupili po 17 bodova. Active se lako obračunao s Potoljikom uz hat-trick Zorana Ogrizovića, dok je Petgrad očekivano upisao bodove u ogledu s Formom Legalis.

Zahvaljujući visokoj pobjedi nad Caffe barom Toxic, Podravsko sunce i dalje je samo bod iza vodećeg dvojca. Tri prvoplasirane momčadi odvojile su se na vrhu te su u ovom trenutku najizgledniji kandidati za osvajanje prvog mjesta.

U derbiju kola Udruga za mali nogomet Koprivnica imala je vodstvo od 2:0 protiv Novigrada Podravskog, no na kraju pobjednika nije bilo.

Logistika Lory popela se na šesto mjesto uvjerljivo svladavši Romantičare, dok su u zanimljivom ogledu punom preokreta po bod osvojili Sedma sila i Bimbo.

Derbi začelja zasluženo je pripao Inducti koja je u golidaji s 5:4 svladala momčad Grada Koprivnice. Tri pogotka u pobjedu Inducte ugradio je Vedran Šimunović.

Na ljestvici strijelaca vodstvo je preuzeo Popijač iz Petgrada/Hangara 18 s osam pogodaka.

Derbi 8. kola sljedeće subote igrat će Podravsko sunce i Novigrad Podravski. Active nove bodove traži protiv Grada, a Petgrad protiv Bimba.

U ženskom derbiju Tratinčica i Repaša nije bilo pobjednika, završilo je 1:1, a Ena Prečko iz Repaša je vodeća među strijelcima sa šest golova.

Toxic Girls su minimalnom pobjedom nad gimnazijalkama zauzele drugu poziciju s istim brojem bodova kao i vodeći Repaš te će u sljedećem kolu igrati derbi s trećeplasiranim Tratinčicama.

U gradskom derbiju ekipa UŠRPS-a uspjela je u posljednjoj minuti pogotkom Vadle osigurati sva tri boda protiv Podravskih gazela, dok su Prekodravac i Podravske Sesvete odigrali neodlučeno.

REZULTATI I STRIJELCI 7. KOLA

Potoljik – Active Commerce 0:4

(Ogrizović 3, Šepec)

MNE Novigrad Podravski – UMN Koprivnica 2:2

(Rumek, Jazvec / Matišić, Jurenec)

Logistika Lory – NK Romantičari 4:0

(Lukač, Maljak, Žužul, Marković)

Toxic Girls – Gimnazija „Fran Galović” (žene) 1:0

(Lončarek)

CB Toxic – Podravsko sunce 2:5

(Mežnarić, Punčec / Kukolja 2, Cikač, Dombaj, Fulir – ag)

ŽNK Prekodravac – ŽNK Podravske Sesvete (žene) 1:1

(Švegović / Đipalo)

Inducta – Grad Koprivnica 5:4

(Šimunović 3, Perošić, Marić / Toth 2, Gregurek, Kovačec)

ŽNK Tratinčice – ŽNK Repaš (žene) 1:1

(P. Kopljarević / Prečko)

Sedma sila – Bimbo 3:3

(Dotov 2, Sinković / Beši, Kelek, Obradović)

Podravske gazele – UŠRPS (žene) 1:2

(Zadro / Geršić, Vadla)

Petgrad/Hangar18 – Forma Legalis 3:1

(Popijač 2, Cestar / Hegedušić)

Active CommerceLJESTVICA

1. Active Commerce   23:6           17

2. Petgrad/Hangar18   17:5           17

3. Podravsko sunce     19:8           16

4. UMN Koprivnica   19:13         12

5. MNE Novigrad P.   16:14         11

6. Logistika Lory        16:16         10

7. Potoljik                    9:14           10

8. Sedma sila               14:14         9

9. NK Romantičari      15:16         9

10. Bimbo                    13:14         8

11. CB Toxic               9:18           6

12. Inducta                  16:25         6

13. Forma Legalis       11:26         3

14. Grad Koprivnica   14:22         2

LJESTVICA – ŽENE

1. ŽNK Repaš              9:4    11

2. Toxic Girls              5:1    11

3. ŽNK Tratičnice       7:3    9

4. ŽNK Prekodravac Ždala 2:1    8

5. UŠRPS                    6:4    7

6. ŽNE Drnje               3:1    6

7. ŽNK Podravske Sesvete  5:5    6

8. ŽNK Mladost Bregi         3:4    5

9. Podravske gazele    3:5    3

10. Gimnazija „Fran Galović” 0:12      0

 STRIJELCI

8 – Popijač (Petgrad/Hangar18)

7 – Petrović (Active Commerce), Harmadi (Podravsko sunce), Rumek (MNE Novigrad Podravski)

6 – Dej. Radiček (Petgrad/Hangar18)

5 – Marić, Šimunović (Inducta), Hegedušić (Forma Legalis), Sinković, Dotov (Sedma sila), Ogrizović (Active Commerce)

4 – Tušek (Active Commerce), Mar. Trnski (MNE Novigrad Podravski), Ramljak, Marković (Logistika Lory), Dlaka, Perić (UMN Koprivnica), Obradović, Beši (Bimbo)

3 – Peričić (Inducta), Mesić (Active Commerce), Horvat, Fusić, Begić (NK Romantičari), Milojević (Potoljik), Strmecki, Kovaček, Toth (Grad Koprivnica), Matišić (UMN Koprivnica), Lukač (Logistika Lory), Dombaj (Podravsko sunce)

2 – S. Kokša, Budaj (NK Romantičari), Gaži, Cvetković, Milivojević (UMN Koprivnica), Prvčić, Bukvić (Potoljik), Lončarić, Šepec (Active Commerce), Šumiga (Sedma sila), Omrčen-Čeko, Međimorec, Punčec (CB Toxic), Mat. Trnski (MNE Novigrad Podravski), Maljak (Logistika Lory), Cikač, Kukolja (Podravsko sunce), Cestar (Petgrad/Hangar18)

1 – G. Čičin-Mašansker, Ledinko (Sedma sila), Zrinski, B. Martinušić (NK Romantičari), Kunštić, Šimek, Benčak, Kurcinak, Prka (Forma Legalis), Šandor, Jakupić, Coi, Babić, Gregurek (Grad Koprivnica), Knapić, Kuruc, Žužul (Logistika Lory), Lazić (Potoljik), Blažeković, Borštnar, Jozić (Podravsko sunce), Fulir, Sertić, Mežnarić (CB Toxic), Lokotar, Krstitović, Vugrin, Fičko, Kelek (Bimbo), Medenjak (Petgrad/Hangar18), K. Trnski, Šimunić, Jazvec (MNE Novigrad Podravski), Rukavina, Perošić (Inducta), Jurenec (UMN Koprivnica)

Autogol – Coi (Grad Koprivnica), Dlaka (UMN Koprivnica), Zalar (Inducta), Mar. Trnski (MNE Novigrad Podravski), Fulir (CB Toxic)

STRIJELCI – ŽENE

6 – Prečko (ŽNK Repaš)

4 – Molnar (ŽNK Tratinčice)

3 – Geršić (UŠRPS), Lončarek (Toxic Girls)

2 – Škriljak, Ferić (ŽNK Podravske Sesvete), Amon (ŽNE Drnje),

1 – Vedriš, Lončar, A. Varga (ŽNK Repaš), Šimek, Kancijan, Vadla (UŠRPS), Senjan, P. Kopljarević (ŽNK Tratinčice), Šegrt, Ritoša, M. Milojević (ŽNK Mladost Bregi), Ciglar, Posavec (Toxic Girls), Horvat, Švegović (Prekodravac), Gabaj, Zadro (Podravske gazele), Dolenec (Drnje), Đipalo (ŽNK Podravske Sesvete)

Autogol – Posavec (Podravske Sesvete), Horvat (Gimnazija „Fran Galović)

PAROVI 8. KOLA (02. 02. 2013.)

16:20 Grad Koprivnica – Active Commerce

17:00 Forma Legalis – Potoljik

17:40 Bimbo – Petgrad/Hangar 18

18:20 Toxic Girls – ŽNK Tratinčice (žene)

18:50 UMN Koprivnica – Sedma sila

19:30 ŽNK Repaš – ŽNK Prekodravac (žene)

20:00 Podravsko sunce – MNE Novigrad Podravski

20:40 UŠRPS – ŽNE Drnje (žene)

21:10 NK Romantičari – CB Toxic

21:50 Podravske gazele – ŽNK Mladost Bregi (žene)

22:20 Inducta – Logistika Lory