KC liga: Pivnica Plavi podrum preuzela vodstvo pobjedom nad Caffe barom Toxic

00:09h
0
110227-pivnica

U subotnjem derbiju 7. kola KC lige Pivnica Plavi podrum je u odličnoj utakmici svladala Caffe bar Toxic rezultatom 3:1 te je preuzela vodstvo na ljestvici.

Romantičari su u posljednjoj utakmici dana svladali Hangar 18/Petgrad, čime su se bodovno izjednačili s Toxicom. U ostalim susretima zabilježeni su uglavnom očekivani rezultati.

Dosadašnje utakmice KC lige pokazale su da je natjecanje u drugoj sezoni iznimno uzbudljivo i neizvjesno, još uvijek velik broj momčadi kandidira za prvo mjesto.

U ženskoj konkurenciji iznenadila je Srednja škola Koprivnica, koja je pobijedila vodeću ekipu Hartmanna, dok su Podravske gazele upisale prve bodove pobjedom nad Bakovčicama.

U sljedećem kolu najviše pažnje privlače ogledi Pivnice Plavi podrum i Forme Legalis te Romantičara i Active Commercea, a kod žena sraz Toxic Girls i Bakovčica.

REZULTATI I STRIJELCI 7. KOLA KC LIGE

Grad Koprivnica – Cerine 1:4
(Forjan / Marković 2, Miljuš 2)
Šegi d.o.o. – Inducta 1:1
(Husajna / Žužul)
Forma Legalis – Potoljik 3:0
(Benčak 2, Drvenkar)
Caffe bar Toxic – Pivnica Plavi podrum 1:3
(Horvat / K. Trnski 2, Napan)
Srednja škola Koprivnica – Hartmann (žene) 1:0
(Šimek – autogol)
Autolimarija Haraminčić i sinovi – Udruga za mali nogomet Koprivnica 2:4
(Strbad, Laloš / Milivojević 2, Perić, Petričević)
Bakovčice – Podravske gazele (žene) 0:4
(Notesberg 2, Mehkek, Zadro)
Sedma sila – Active Commerce 3:4
(N. Barać 3 / Tušek 2, Čmelješević, Kovač)
Hangar 18/Petgrad – Romantičari 1:4
(Jembrek / Fusić 3, Begić)

LJESTVICA

1. Pivnica Plavi podrum 28:9 16
2. Caffe bar Toxic 28:9 14
3. Romantičari 21:10 14
4. Forma Legalis 24:13 13
5. Active Commerce 18:14 13
6. Cerine 18:10 12
7. UMN Koprivnica 21:17 10
8. Autolimarija Haraminčić 16:17 10
9. Hangar 18/Petgrad 16:10 8
10. Šegi d.o.o. 17:17 8
11. Potoljik 12:15 8
12. Inducta 6:14 8
13. Sedma sila 10:31 1
14. Grad Koprivnica 3:52 0

LJESTVICA – ŽENE

1. Hartmann 10:2 9
2. Toxic Girls 6:3 6
3. Srednja škola Koprivnica 4:3 6
4. Bakovčice 7:7 6
5. Podravske gazele 6:9 3
6. Gimnazija „Fran Galović” 1:10 0

STRIJELCI

9 – Škvorc (Caffe bar Toxic).
8 – Benčak (Forma Legalis), N. Barać (Sedma sila).
7 – Dlaka (UMN Koprivnica), Tušek (Active Commerce).
6 – Milojević (Potoljik), Matija Trnski, Napan (Pivnica Plavi podrum).
5 – Marko Trnski (Pivnica Plavi podrum), Šarlija (Romantičari), Jembrek (Hangar 18/Petgrad), Horvat (Caffe bar Toxic), Drvenkar (Forma Legalis).
4 – Popijač (Hangar 18/Petgrad), Ninković (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Hegedušić (Forma Legalis), Dodlek, Miljuš (Cerine), Ramljak (Šegi d.o.o.), Žužul (Inducta), K. Trnski (Pivnica Plavi podrum), Fusić (Romantičari).
3 – Lazički, Vazdar, Varga, Lazić (Caffe bar Toxic), Golenja, Begić (Romantičari), Lukač (Šegi d.o.o.), Bukvić (Potoljik), Kunštić (Forma Legalis), Perić, Milivojević (UMN Koprivnica), Strbad, Laloš (Autolimarija Haraminčić i sinovi).
2 – Hajduković, Maljak, Virovec, Husajna (Šegi d.o.o), Beši, Slatina, Klanac (Hangar 18/Petgrad), Gerić, Rumek (Pivnica Plavi podrum), Kurcinak, Magdić (Forma Legalis), Pintarić, Kuzmić (Romantičari), Jurenec, Hontić, Kelek (UMN Koprivnica), Patrčević, Marković (Cerine), Dinjar, Galinec (Autolimarija Haraminčić i sinovi), I. Barać (Sedma sila), Mesić, Čmelješević (Active Commerce), Andrašić (Potoljik).
1 – Samarđić, Borštnar (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Bošnjak, Franjkić (Šegi d.o.o), Slijepčević (Forma Legalis), Sekovanić, Šokec (Pivnica Plavi podrum), B. Martinušić, D. Martinušić (Romantičari), Križanec (Potoljik), Cvetanović, Kuruc (Caffe bar Toxic), Tucaković, Krvar, Forjan (Grad Koprivnica), Posavec (Cerine), Šepec, Kovač (Active Commerce), Polančec, Toth (Inducta), Zrinski (Hangar 18/Petgrad), Petričević (UMN Koprivnica).
Autogol – I. Barać (Sedma sila), Babić (Grad Koprivnica).

STRIJELCI – ŽENE

6 – Korolija (Hartmann).
3 – Ciglar (Toxic Girls), Martinčić (Bakovčice).
2 – Lončarek (Toxic Girls), Mihac (Hartmann), Hadari, Jakšić (Bakovčice), Notesberg (Podravske gazele).
1 – Geršić (Hartmann), Pavić, Mehkek, Zadro (Podravske gazele), Horvat (Toxic Girls), Golubić (Gimnazija „Fran Galović”).
Autogol – Lončarek (Toxic Girls), Šimek (Hartmann).

PAROVI 8. KOLA (subota, 12. ožujka 2011.)

17:00 Šegi d.o.o. – Potoljik
17:40 Active Commerce – Romantičari
18:20 Inducta – UMN Koprivnica
19:00 Autolimarija Haraminčić – Grad Koprivnica
19:40 Gimnazija „Fran Galović” – Podravske gazele (žene)
20:10 Forma Legalis – Pivnica Plavi podrum
20:50 Toxic Girls – Bakovčice (žene)
21:20 Hangar 18/Petgrad – Caffe bar Toxic
22:00 Sedma sila – Cerine

(Napomena: Termini utakmica podložni su eventualnim promjenama)