KC liga: Pivnica zadržala prednost od pet bodova ispred Toxica i Active Commercea

23:07h
0
110326-kcliga

Ni iskusni Romantičari nisu uspjeli zaustaviti poletnu momčad Pivnice Plavi podrum, koja tri kola prije kraja ima velikih pet bodova prednosti ispred najbližih pratitelja, Caffe bara Toxic i Active Commercea. Te tri momčadi odlučivat će o poretku na vrhu u drugoj sezoni KC lige.


Pivnica je Romantičare svladala s 3:0, Active se lako obračunao s Gradom Koprivnica, dok je Toxic minimalno svladao Potoljik.

U subotu je najveće iznenađenje priredio totalni autsajder, Sedma sila, koja je uspjela dostići vodstvo Hangara od 3:1 i na kraju odigrati 3:3.

Udruga za mali nogomet Koprivnica preokrenula je vodstvo Cerina i na kraju pobijedila s uvjerljivih 7:3. Autolimarija Haraminčić i sinovi nije imala problema protiv Inducte, a u posljednjoj utakmici dana Šegi d.o.o. je s 3:2 svladao Formu Legalis.

110204-toxicDošlo je do promjene na čelu ljestvice strijelaca, gdje je Dlaka iz UMN Koprivnica s 13 golova preuzeo vodstvo ispred Škvorca (Caffe bar Toxic) i Lukača (Šegi d.o.o.), koji imaju po 12 pogodaka.

U sljedećem kolu najzanimljivija utakmica bit će derbi između drugog i trećeg na ljestvici, Caffe bara Toxic i Active Commercea.

Žene ove subote nisu nastupile, umjesto toga je odigrana revijalna utakmica polaznika Male sportske škole grada Koprivnice.

Djeca predškolskog uzrasta pokazala su svoje nogometno znanje, a utakmica žutih i plavih završila je neriješeno, 1:1. Pogotke su postigli Ana Marija Bošnjak i David Petika. Da, riječ je o sinu legendarne Podravkine rukometašice Snježane Petike.

REZULTATI I STRIJELCI 10. KOLA KC LIGE

Cerine – UMN Koprivnica 3:7
(Miljuš 2, Dodlek / Dlaka 3, Milivojević, Cvetković, Perić, Hontić)
Pivnica Plavi podrum – Romantičari 3:0
(K. Trnski, Matija Trnski, Rumek)
Hangar18/Petgrad – Sedma sila 3:3
(Jembrek 2, Blažek / Sušenj 2, B. Čičin-Mašansker)
Autolimarija Haraminčić i sinovi – Inducta 6:1
(Borštnar 3, Laloš, Strbad, Samarđić / Perošić)
Caffe bar Toxic – Potoljik 1:0
(Horvat)
Grad Koprivnica – Active Commerce 2:5
(Toth 2 / Žardin 4, Mesić)
Šegi d.o.o. – Forma Legalis 3:2
(Virovec 2, Lukač / Benčak, Kunštić)

100207-kcliga-mLJESTVICA

1. Pivnica Plavi podrum 39:11 25
2. Caffe bar Toxic 35:12 20
3. Active Commerce 31:18 20
4. Forma Legalis 31:19 16
5. UMN Koprivnica 35:25 16
6. Autolimarija Haraminčić 30:26 16
7. Hangar 18/Petgrad 24:14 15
8. Cerine 29:25 15
9. Romantičari 23:19 15
10. Šegi d.o.o. 30:27 14
11. Potoljik 18:19 14
12. Inducta 7:28 8
13. Sedma sila 14:44 2
14. Grad Koprivnica 6:65 0

LJESTVICA – ŽENE

1. Hartmann 12:4 10
2. Bakovčice 10:7 9
3. Srednja škola Koprivnica 6:3 9
4. Podravske gazele 7:9 6
5. Toxic Girls 6:8 6
6. Gimnazija „Fran Galović” 3:13 1

STRIJELCI

13 – Dlaka (UMN Koprivnica).
12 – Škvorc (Caffe bar Toxic), Lukač (Šegi d.o.o.).
9 – Milojević (Potoljik), Benčak (Forma Legalis), Jembrek (Hangar 18/Petgrad), Miljuš (Cerine).
8 – N. Barać (Sedma sila), Napan (Pivnica Plavi podrum).
7 – Tušek, Žardin (Active Commerce), Marko Trnski, Matija Trnski (Pivnica Plavi podrum), Horvat (Caffe bar Toxic), Laloš (Autolimarija Haraminčić i sinovi).
5 – Šarlija, Fusić (Romantičari), Drvenkar (Forma Legalis), Bukvić (Potoljik), Popijač (Hangar 18/Petgrad), Ninković, Strbad, Borštnar (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Dodlek (Cerine), K. Trnski, Rumek (Pivnica Plavi podrum).
4 – Hegedušić, Kunštić (Forma Legalis), Ramljak, Hajduković, Virovec (Šegi d.o.o.), Žužul (Inducta), Vazdar (Caffe bar Toxic), Begić (Romantičari), Perić, Milivojević (UMN Koprivnica).
3 – Lazički, Varga, Lazić (Caffe bar Toxic), Golenja (Romantičari), Jurenec, Kelek, Petričević, Hontić (UMN Koprivnica), Marković, Patrčević (Cerine), Galinec (Autolimarija Haraminčić i sinovi), I. Barać (Sedma sila), Čmelješević, Šepec, Mesić (Active Commerce).
2 – Maljak, Husajna (Šegi d.o.o), Beši, Slatina, Klanac, Cestar (Hangar 18/Petgrad), Gerić (Pivnica Plavi podrum), Kurcinak, Magdić (Forma Legalis), Pintarić, Kuzmić (Romantičari), Dinjar, Samarđić (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Kovač (Active Commerce), Andrašić (Potoljik), Forjan, Toth (Grad Koprivnica), Jagec (Cerine), Sušenj (Sedma sila).
1 – Bošnjak, Franjkić (Šegi d.o.o), Slijepčević (Forma Legalis), Sekovanić, Šokec, Peroš, Šimek (Pivnica Plavi podrum), B. Martinušić, D. Martinušić (Romantičari), Križanec, Zbodulja (Potoljik), Cvetanović, Kuruc, Pintar (Caffe bar Toxic), Tucaković, Krvar (Grad Koprivnica), Posavec, Orošić (Cerine), Polančec, Toth, Perošić (Inducta), Zrinski, Blažek (Hangar 18/Petgrad), Perlok (Active Commerce), Cvetković (UMN Koprivnica), B. Čičin-Mašansker (Sedma sila).
Autogol – I. Barać (Sedma sila), Babić (Grad Koprivnica).

STRIJELCI – ŽENE

6 – Korolija (Hartmann).
3 – Ciglar (Toxic Girls), Martinčić, Hadari (Bakovčice).
2 – Lončarek (Toxic Girls), Mihac, Geršić (Hartmann), Jakšić (Bakovčice), Notesberg (Podravske gazele).
1 – Pavela (Hartmann), Pavić, Mehkek, Zadro, Markota (Podravske gazele), Horvat (Toxic Girls), Golubić, Gregurina, L. Svržnjak (Gimnazija „Fran Galović”), Škrinjar, Kovačić (Bakovčice), Jurković, Gadanec (Srednja škola Koprivnica).
Autogol – Lončarek (Toxic Girls), Šimek (Hartmann).

110227-pivnicaPAROVI 11. KOLA KC LIGE (subota, 2. travnja)

17:00 Forma Legalis – Hangar 18/Petgrad
17:40 Romantičari – Cerine
18:20 Potoljik – Pivnica Plavi podrum
19:00 Active Commerce – Caffe bar Toxic
19:40 Podravske gazele – Srednja škola Koprivnica (žene)
20:10 Udruga za mali nogomet Koprivnica – Šegi d.o.o.
20:50 Inducta – Grad Koprivnica
21:20 Sedma sila – Autolimarija Haraminčić i sinovi

čitam...