KC liga: Prvak Active Commerce i doprvak Inducta ++ remizirali u derbiju 2. kola

23:53h
0
Petgrad i Cezar upisali su pobjede u 2. kolu // Foto: Arhiva KURS

U derbiju 2. kola KC lige nije bilo pobjednika, prvak Active Commerce i doprvak Inducta ++ odigrali su 2:2, s tim da je Inducta izjednačila u posljednjoj minuti.


Najuvjerljiviju pobjedu dana uz odličnu igru prikazao je CB Mala čuča/Toxic koji je sa šesticom ispratio Potoljik.

U vrhu je uz Toxic i Bimbo, koji je visoko porazio UŠRPS. Maksimalan učinak imaju i Petgrad, koji je u napetoj utakmici u posljednjim sekundama svladao Golf, te Romantičari, koji su minimalno slavili protiv Grada Koprivnice.

CB Cezar do prve je pobjede došao nakon dramatičnog preokreta protiv Sedme sile/Alpe-Adriatoursa, a prva tri boda upisala je i Udruga za mali nogomet Koprivnica protiv Loryja.

Nakon prva dva kola pet je ekipa bez bodova na začelju ljestvice, a derbi sljedeće subote igraju Active Commerce i CB Mala čuča/Toxic.

U ženskoj konkurenciji vodstvo su preuzele Iskre pobjedom nad Močilama i remijem s FR Team Li La, a druge su Kapljive koje su bile bolje od Bregovki.

REZULTATI 2. KOLA KC LIGE

Sedma sila/Alpe-Adriatours – CB Cezar 2:3

(Dotov, R. Horvat / Sović 2, Sertić)

MNK Potoljik – CB Mala čuča/Toxic 1:6

(Telebar / Mat. Mežnarić 2, I. Fulir, Andrašić, Mar. Mežnarić, Pintar)

UMN Koprivnica – Lory 4:2

(Perić 2, Petričević, Dlaka / Cikač, Jozić)

Active Commerce – Inducta ++ 2:2

(Petrović, Sajko / Marić, Hrenić)

Bimbo – MNE UŠRPS 4:1

(Gregurek 2, Matošić, Škvorc / Borščak)

Grad Koprivnica – NK Romantičari 0:1

(Begić)

Petgrad – CB Golf 3:2

(Medenjak 2, Celiščak / Klasan, Mat. Trnski)

REDOSLIJED

1. Bimbo 2 2 0 0 7:1 6

2. CB Mala čuča/Toxic 2 2 0 0 7:1 6

3. Petgrad 2 2 0 0 7:4 6

4. NK Romantičari 2 2 0 0 4:0 6

5. Inducta ++ 2 1 1 0 5:3 4

6. Active Commerce 2 1 1 0 4:3 4

7. CB Golf 2 1 0 1 5:3 3

8. CB Cezar 2 1 0 1 5:6 3

9. UMN Koprivnica 2 1 0 1 4:5 3

10. S. sila/Alpe-Adriatours 2 0 0 2 2:4 0

11. MNE UŠRPS 2 0 0 2 2:6 0

12. Grad Koprivnica 2 0 0 2 0:4 0

13. Lory 2 0 0 2 2:7 0

14. Potoljik 2 0 0 2 2:9 0

STRIJELCI

2 – Čurić (NK Romantičari), Marić (Inducta ++), Sertić, Sović (CB Cezar), Celiščak, Medenjak (Petgrad), I. Fulir, Mat. Mežnarić (CB Mala čuča/Toxic), Gregurek (Bimbo), Klasan (CB Golf), Perić (UMN Koprivnica),

1 – Zrinski, Begić (NK Romantičari), Rukavina, Peričić (Inducta ++), Jakupanec, Telebar (MNK Potoljik), Međimorec (CB Cezar), Kovaček, Medenjak, Popijač (Petgrad), Tušek, Mesić, Petrović, Sajko (Active Commerce), Bešenić, Borščak (MNE UŠRPS), Obradović, Beši, Kuruc, Matošić, Škvorc (Bimbo), Mar. Trnski, Mat. Trnski (CB Golf), Dotov, R. Horvat (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Andrašić, Mar. Mežnarić, Pintar (CB Mala čuča/Toxic), Petričević, Dlaka (UMN Koprivnica), Cikač, Jozić (Lory).

Autogol – Matić (Grad Koprivnica).

ŽENE:

ŽNK Močile – ŽNK Iskre 1:2

(Jambrušić / Rusan, Kirin)

ŽNK Kapljice – ŽNK Mladost K. Bregi 1:0

(Ivona Tudić)

ŽNK Iskre – FR Team Li-La 0:0

REDOSLIJED – ŽENE

1. ŽNK Iskre 3 1 2 0 3:2 5

2. ŽNK Kapljice 2 1 1 0 2:1 4

3. FR Team Li-La 2 0 2 0 1:1 2

4. ŽNE Drnje 1 0 1 0 1:1 1

5. ŽNK Gola 1 0 1 0 1:1 1

6. ŽNK Prekodravac 1 0 1 0 1:1 0

7. ŽNK Močile 1 0 0 1 1:2 0

8. ŽNK Mladost KB 1 0 0 1 0:1 0

STRIJELCI – ŽENE

1 – Amon (MNE Drnje), V. Tudić, Ivona Tudić (ŽNK Kapljice), A. Švegović (ŽNK Gola), Posavec, Rusan, Kirin (ŽNK Iskre), Korolija (FR Team Li-La), Bedenik (ŽNK Prekodravac), Jambrušić (ŽNK Močile).

RASPORED 3. KOLA (subota, 29. studenoga)

16.40 NK Romantičari – Petgrad

17.20 Lory – Grad Koprivnica

18.00 Bimbo – Udruga za mali nogomet Koprivnica

18.40 ŽNK Mladost K. Bregi – ŽNE Drnje (žene)

19.10 Inducta – MNE U.Š.R.P.S.

19.50 ŽNK Gola – FR Team Li-La

20.20 CB Mala Čuča/Toxic – Active Commerce

21.00 ŽNK Prekodravac – ŽNK Močile

21.30 CB Cezar – MNK Potoljik

22.10 CB Golf – Sedma sila/Alpe-Adriatours

čitam...