VIDEO // KC liga: Sedma sila bolja od Grada, UMN Koprivnica svladala Podravsko sunce

17:01h
0
Sedma sila proslavila je pobjedu protiv Grada Koprivnice

Dugo očekivani derbi ekipe koprivničkih novinara i Grada Koprivnice u 2. kolu KC lige završio je sigurnom pobjedom Sedme sile.


U ogledu dvije najbolje plasirane momčadi prošle sezone, branitelj naslova Udruga za mali nogomet svladala je doprvaka Podravsko sunce.

Na čelu ljestvice s maksimalnim učinkom su Active Commerce i Petgrad/Hangar18, dok su neporaženi NK Romantičari i Udruga za mali nogomet Koprivnica.

Prve pobjede ostvarili su Forma Legalis protiv Inducte te Potoljik protiv favoriziranog Caffe bara Toxic, koji je s Inductom na začelju ljestvice bez bodova.

U sljedećem kolu slijedi niz zanimljivih utakmica, a dvije privlače posebnu pozornost. Vodeći Active Commerce igra s Toxicom, a u posljednjoj utakmici dana susreću se dvije najiskusnije momčadi, NK Romantičari i UMN Koprivnica.

U ženskom dijelu natjecanja u vodstvu je ŽNK Repaš sa 4 boda, koliko imaju i Toxic Girls te ŽNK Prekodravac.

U 3. kolu derbi će igrati Toxic Girls i ŽNK Repaš.

REZULTATI I STRIJELCI 2. KOLA:

Forma Legalis – Inducta 3:2

(Hegedušić, Zalar – ag, Benčak / Marić 2)

Bimbo – NK Romantičari 1:1

(Lokotar / Begić)

Active Commerce – Logistika Lory 3:1

(Tušek, Petrović, Mesić / Lukač)

Podravske gazele – ŽNE Drnje (žene) 0:0

Petgrad/Hangar18 – MNE Novigrad Podravski 4:1

(Dej. Radiček 2, Medenjak, Popijač / Mar. Trnski)

Gimnazija „Fran Galović” – ŽNK Prekodravac (žene) 0:1

(Horvat)

Potoljik – CB Toxic 2:0

(Prvčić, Bukvić)

ŽNK Repaš – ŽNK Mladost Bregi (žene) 1:1

(Prečko / Ritoša)

UMN Koprivnica – Podravsko sunce 2:1

(Dlaka, Perić / Dlaka – ag)

ŽNK Podravske Sesvete – Toxic Girls (žene) 0:1

(Ciglar)

Grad Koprivnica – Sedma sila 0:3

(Sinković 2, G. Čičin-Mašansker)

 LJESTVICA

1. Active Commerce   9:3    6

2. Petgrad/Hangar 18  8:3    6

3. NK Romantičari      7:3    4

4. UMN Koprivnica   6:5    4

5. Sedma sila               4:3    3

6. Potoljik                    4:3    3

7. Podravsko sunce     2:2    3

8. MNE Novigrad P.   4:5    3

9. Logistika Lory        4:5    3

10. Forma Legalis       5:8    3

11. Bimbo                    1:2    1

12. Grad Koprivnica   4:7    1

13. CB Toxic               2:6    0

14. Inducta                  4:9    0

LJESTVICA – ŽENE

1. ŽNK Repaš              6:1    4

2. Toxic Girls              1:0    4

3. ŽNK Prekodravac Ždala 1:0    4

4. ŽNK Tratičnice       2:1    3

5. ŽNK Mladost Bregi         2:2    2

6. Podravske gazele    0:0    1

7. ŽNE Drnje               0:0    1

8. ŽNK Podravske Sesvete  1:2    1

9. UŠRPS                    1:2    0

10. Gimnazija „Fran Galović” 0:6         0

STRIJELCI

4 – Petrović (Active Commerce), Dej. Radiček (Petgrad/Hangar 18)

3 – Tušek (Active Commerce), Popijač (Petgrad/Hangar18), Marić (Inducta)

2 – Rumek, Mar. Trnski (MNE Novigrad Podravski), Fusić, Begić (NK Romantičari), Gaži (UMN Koprivnica), Sinković (Sedma sila), Lukač (Logistika Lory), Prvčić (Potoljik)

1 – Peričić (Inducta), Lončarić, Mesić (Active Commerce), Dotov, G. Čičin-Mašansker (Sedma sila), Begić, Horvat, Budaj, Zrinski (NK Romantičari), Kunštić, Šimek, Hegedušić, Benčak (Forma Legalis), Cvetković, Dlaka, Perić (UMN Koprivnica), Kovaček, Šandor, Jakupić, Coi (Grad Koprivnica), Ramljak, Maljak (Logistika Lory), Lazić, Bukvić (Potoljik), Blažeković (Podravsko sunce), Omrčen-Čeko, Fulir (CB Toxic), Lokotar (Bimbo), Medenjak (Petrgad/Hangar18)

Autogol – Coi (Grad Koprivnica), Dlaka (UMN Koprivnica), Zalar (Inducta)

STRIJELCI – ŽENE

4 – Prečko (ŽNK Repaš)

1 – Vedriš, Lončar (ŽNK Repaš), Šimek (UŠRPS), Senjan, Molnar (ŽNK Tratinčice), Šegrt, Ritoša (ŽNK Mladost Bregi), Ferić (ŽNK Podravske Sesvete), Ciglar (Toxic Girls), Horvat (Prekodravac)

PAROVI 3. KOLA (subota, 24. 11. 2012.)

16:20 Inducta – Bimbo

17:00 Logistika Lory – Forma Legalis

17:40 CB Toxic – Active Commerce

18:20 ŽNK Mladost Bregi – UŠRPS (žene)

18:50 MNE Novigrad Podravski – Potoljik

19:30 ŽNK Prekodravac – Podravske gazele (žene)

20:00 Sedma sila – Petgrad/Hangar18

20:40 ŽNK Tratinčice – ŽNE Drnje (žene)

21:10 Podravsko sunce – Grad Koprivnica

21:50 Toxic Girls – ŽNK Repaš (žene)

22:20 NK Romantičari – UMN Koprivnica

čitam...