KC liga: U subotu brane četiri Slukića

09:52h
0
120217-slukic_berislav

Još pet kola preostalo je do kraja treće sezone KC lige, a u subotnjem kolu s izrazitim zadovoljstvom najavljujemo utakmicu između Active Commerca i Grada Koprivnice, u kojoj će za Active nastupiti četiri Slukića u tri golmanske generacije.


Pored legendi Slavena Bere i Dejana koji na KC ligi brane za Active, nakon 30 godina od završetka aktivne karijere na gol će stati i jedna davna legenda Slavena, najstariji Branko Slukić Tirla, te mlada nada Slavena, Berin sin Karlo, najmlađi iz koprivničke vratarske obitelji.

Ovo je jedinstven slučaj, jer ne događa se često da su u tri generacije jedne obitelji svi golmani.

Organizatori zahvaljuju i momčadi Grada Koprivnice koja je pristala da svi Slukići nastupe.

Ostale će utakmice također ponuditi uzbuđenja, bodovi su svima važni, a jedino je vodeća Udruga za mali nogomet izraziti favorit protiv pretposljednjih Cerina, drugi ogledi bit će prilično izjednačeni i neizvjesni.

Ove subote ženske ekipe odmaraju, pa će cjelokupni program u Sportskoj dvorani Srednje škole završiti malo ranije nego inače.

PAROVI 9. KOLA KC LIGE (SUBOTA, 18.02.2012.)

17,00 Cerine – Udruga za mali nogomet
17,40 Šegi d.o.o. – Forma Legalis
18,20 Caffe bar Toxic – Potoljik
19,00 Pivnica Plavi podrum – Romantičari
19,40 Grad Koprivnica – Active Commerce
20,20 Petgrad / Metalstil – Sedma sila
21,00 Podravsko sunce – Inducta

LJESTVICA

1. Udruga za mali nogomet 30:13 22
2. Podravsko sunce 23:13 16
3. Šegi d.o.o. 14:8 14
4. Inducta 14:11 13
5. Potoljik 16:16 12
6. Pivnica Plavi podrum 14:10 11
7. Petgrad / Metalstil 15:15 11
8. Forma Legalis 19:22 11
9. Caffe bar Toxic 14:17 11
10. Romantičari 14:13 10
11. Sedma sila 17:17 10
12. Active Commerce 13:18 10
13. Cerine 8:14 7
14. Grad Koprivnica 10:34 0

STRIJELCI

8 – Kukolja (Podravsko sunce), Petričević (Udruga za mali nogomet), Prka (Forma Legalis)
7 – Harmadi (Podravsko sunce), Marić (Inducta)
5 – E. Blažeković (Potoljik), Popijač (Petgrad/Metalstil), Evačić (Caffe bar Toxic), Begić (Romantičari), Perić, Jurenec (Udruga za mali nogomet)

LJESTVICA – ŽENE

1. Mladost Bregi 6:2 9
2. UŠRPS 8:3 7
3. Toxic Girls 3:3 6
4. Drnje / Botovo 1:7 3
5. Podravske gazele 1:2 2
6. Gimnazija „Fran Galović” 2:4 2

STRIJELCI – ŽENE

3 – Jurković (Mladost Bregi)
2 – Vadla, Geršić (UŠRPS)

čitam...