KC liga: U subotu pada odluka o novim prvacima

22:25h
0
110415-hartmann-bakovcice

Druga sezona KC lige završit će subotnjim utakmicama 13. kola, u kojima ćemo dobiti nove prvake u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Malonogometno prvenstvo koprivničkih rekreativaca održava se u Sportskoj dvorani Srednje škole Koprivnica, u organizaciji Koprivničke udruge za rekreativni sport te pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice.

Kod žena će za prvo mjesto igrati Hartmann i Bakovčice, dok je Pivnici Plavi podrum kod muškaraca potreban samo bod protiv Hangara 18/Petgrada za osvajanje naslova.

Zanimljivo je da su se Hartmann i Bakovčice sastali i u 1. kolu KC lige u studenome 2010. godine, a tad je pobjeda pripala Hartmannu po jedan pogodak postigle su Mihac i Korolija.

Marica Korolija je i dalje najbolji strijelac ženskog dijela natjecanja i teško će je netko stići, ali više ne igra za Hartmann, dok su Bakovčice ipak jače nego na samom početku KC lige, pa nas očekuje uzbudljivo i neizvjesno finale.

Za treće mjesto će igrati Podravske gazele i Srednja škola Koprivnica, dok branitelj naslova Gimnazija „Fran Galović” nije uspjela ući u doigravanje.

110319-trnskimatijaPivnici Plavi podrum će u pretposljednjoj subotnjoj utakmici biti dovoljan i bod za potvrdu prvog mjesta, ukoliko sve ne bude riješeno i ranije. Naime, ako Caffe bar Toxic ne uspije svladati Autolimariju Haraminčić i sinovi, Pivnica je prva i ako izgubi od Hangara. U slučaju istog broja bodova dvaju momčadi kriterij za konačni poredak je međusobni omjer, a ukoliko je on izjednačen, onda se u obzir uzima razlika pogodaka. Pivnica Plavi podrum je u međusobnom ogledu bila bolja od Caffe bara Toxic.

Aktualni prvak Active Commerce borit će se za treće mjesto, a potrebna mu je pobjeda protiv Potoljika u prvoj utakmici koja je na rasporedu već u 16:30 sati. Izglede za osvajanje bronce imaju i Udruga za mali nogomet Koprivnica te Forma Legalis, ali im se uz pobjede nad Sedmom silom, odnosno Cerinama, dosta toga mora poklopiti.

Proglašenje pobjednika te dodjela nagrada i priznanja ekipama i najboljim pojedincima održat će se oko 21:30 sati, nakon utakmice Pivnica Plavi podrum – Hangar 18/Petgrad.

Nakon 22 sata u Caffe baru Žabica održat će se veliki završni After Party KC lige.

110415-after-mPAROVI 13. KOLA KC LIGE (subota, 16. travnja)

16:30 Potoljik – Active Commerce
17:10 UMN Koprivnica – Sedma sila
17:50 Caffe bar Toxic – Autolimarija Haraminčić i sinovi
18:30 Grad Koprivnica – Šegi d.o.o.
19:10 Srednja škola Koprivnica – Podravske gazele (žene – za treće mjesto)
19:40 Cerine – Forma Legalis
20:20 Hartmann – Bakovčice (žene – za prvo mjesto)
20:50 Pivnica Plavi podrum – Hangar 18/Petgrad
21:30 Romantičari – Inducta

100207-kcliga-mLJESTVICA

1. Pivnica Plavi podrum 45:13 28
2. Caffe bar Toxic 45:15 26
3. Active Commerce 33:19 23
4. Forma Legalis 38:21 22
5. UMN Koprivnica 43:29 22
6. Autolimarija Haraminčić 39:30 19
7. Cerine 34:29 18
8. Romantičari 28:24 18
9. Šegi d.o.o. 38:34 17
10. Hangar 18/Petgrad 27:25 15
11. Potoljik 19:28 14
12. Inducta 10:37 9
13. Sedma sila 21:53 5
14. Grad Koprivnica 7:70 1

LJESTVICA – ŽENE

1. Srednja škola Koprivnica 7:4 10
2. Hartmann 12:4 10
3. Podravske gazele 8:10 7
4. Bakovčice 6:6 6
5. Toxic Girls 6:8 6
6. Gimnazija „Fran Galović” 5:9 4

FINALE: Hartmann – Bakovčice
ZA TREĆE MJESTO: Srednja škola Koprivnica – Podravske gazele

STRIJELCI

16 – Škvorc (Caffe bar Toxic)
15 – Dlaka (UMN Koprivnica).
14 – Lukač (Šegi d.o.o.), Benčak (Forma Legalis).
11 – Napan (Pivnica Plavi podrum).
10 – Laloš (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Milojević (Potoljik), Miljuš (Cerine).
110127-zuzul9 – Jembrek (Hangar 18/Petgrad), Marko Trnski (Pivnica Plavi podrum).
8 – N. Barać (Sedma sila), Matija Trnski (Pivnica Plavi podrum), Žardin (Active Commerce), Ramljak (Šegi d.o.o.), Begić (Romantičari).
7 – Tušek (Active Commerce), Horvat (Caffe bar Toxic), Strbad (Autolimarija Haraminčić i sinovi).
6 – Popijač (Hangar 18/Petgrad). 


5 – Šarlija, Fusić (Romantičari), Drvenkar (Forma Legalis), Bukvić (Potoljik), Ninković, Borštnar (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Dodlek (Cerine), K. Trnski, Rumek (Pivnica Plavi podrum), Perić, Petričević, Hontić (UMN Koprivnica), Lazić (Caffe bar Toxic).
4 – Hegedušić, Kunštić (Forma Legalis), Hajduković, Virovec (Šegi d.o.o.), Žužul (Inducta), Vazdar, Varga, Kuruc (Caffe bar Toxic), Milivojević, Jurenec (UMN Koprivnica), I. Barać, Sušenj (Sedma sila), Dinjar, Samarđić (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Patrčević (Cerine).
3 – Lazički (Caffe bar Toxic), Golenja (Romantičari), Kelek (UMN Koprivnica), Marković (Cerine), Galinec (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Čmelješević, Šepec, Mesić (Active Commerce), Husajna (Šegi d.o.o.), Zrinski (Hangar 18/Petgrad), Matijević (Inducta).
2 – Maljak (Šegi d.o.o), Beši, Slatina, Klanac, Cestar (Hangar 18/Petgrad), Gerić (Pivnica Plavi podrum), Kurcinak, Magdić (Forma Legalis), Pintarić, Kuzmić, B. Martinušić (Romantičari), Kovač (Active Commerce), Andrašić (Potoljik), Forjan, Toth, Tucaković (Grad Koprivnica), Jagec, Orošić (Cerine), B. Čičin-Mašansker (Sedma sila).
1 – Bošnjak, Franjkić, Gajski (Šegi d.o.o), Slijepčević, Indir (Forma Legalis), Sekovanić, Šokec, Peroš, Šimek (Pivnica Plavi podrum), D. Martinušić (Romantičari), Križanec, Zbodulja (Potoljik), Cvetanović, Pintar (Caffe bar Toxic), Krvar (Grad Koprivnica), Posavec, Kušek, Kerečin (Cerine), Polančec, Toth, Perošić (Inducta), Blažek (Hangar 18/Petgrad), Perlok, Kelek (Active Commerce), Cvetković (UMN Koprivnica), Wolf, Špičak, Mihajlović (Sedma sila).
Autogol – I. Barać (Sedma sila), Babić (Grad Koprivnica), Zrinski (Hangar 18/Petgrad).

STRIJELCI – ŽENE

6 – Korolija (Hartmann).
4 – Notesberg (Podravske gazele).
3 – Ciglar (Toxic Girls), Martinčić (Bakovčice).
2 – Lončarek (Toxic Girls), Mihac, Geršić, Stupar (Hartmann), Gadanec (Srednja škola Koprivnica).
1 – Pavela (Hartmann), Pavić, Mehkek, Zadro, Markota (Podravske gazele), Horvat (Toxic Girls), Gregurina, L. Svržnjak (Gimnazija „Fran Galović”), Škrinjar, Kovačić, Hadari, Šokec, Škriljak (Bakovčice), Jurković (Srednja škola Koprivnica).
Autogol – Lončarek (Toxic Girls), Šimek (Hartmann).