KC liga: Derbi Grada i novinara, nastup Male sportske škole i plesačica

22:44h
0
grad koprivnica

Još su tri kola preostala do kraja koprivničkog amaterskog malonogometnog prvenstva.

Na programu je niz zanimljivih utakmica u muškoj konkurenciji, u igri je opstanak u ligi, ali i želja za što boljim plasmanom.

Odluka o novom prvaku vjerojatno je odgođena za sljedeću subotu, jer je zbog spriječenosti igrača Udruge za mali nogomet i Romantičara njihova utakmica odlukom organizatora prebačena za sljedeću subotu, 10. veljače. 

U središnjem terminu, između dvije ženske utakmice, na rasporedu je „vječiti derbi” starih sportskih rivala, Grada Koprivnice i Sedme sile. U prošle dvije sezone novinari su ostvarili dvije pobjede, a prve sezone zabilježili su i rekordnu pobjedu KC lige, slavili su rezultatom 13:1.

U poluvremenu te utakmice, oko 20,30 sati, nastupit će seniorke Plesnog studija Jump u kategoriji show dance.

Inače, u 2010. godini kadetski, juniorski i seniorski tim Plesnog studija Jump osvojio je tri zlatne, jednu srebrnu i jednu brončanu medalju na državnom natjecanju u show plesu i cheerleadingu, a izrazito su ponosni i na srebrnu medalju u suvremenom plesu, osvojenu na ovogodišnjem natjecanju „Dancestar 2010.” u Rijeci.

120301-kcliga-ciglarU ženskom dijelu natjecanja ovo je posljednje kolo uoči polufinalnih ogleda razigravanja. Plasman u polufinale osigurale su ekipe Mladost Bregi, Toxic Girls i UŠRPS, a za preostalu poziciju borit će se Gimnazija „Fran Galović” i Podravske gazele.

I tu će biti izuzetno zanimljivo, jer gimnazijalke idu na djevojke iz Toxica, dok Gazele igraju s ekipom UŠRPS.

Organizatori iz Koprivničke udruge za rekreativni sport s posebnim ponosom najavljuju i nastup najmlađih koprivničkih nogometaša i nogometašica iz Male sportske škole, koji će nastupiti u reviji s početkom u 19,10 sati.

Sve ove zanimljive događaje možete pratiti u subotu u Sportskoj dvorani Srednje škole Koprivnica, uz besplatan ulaz, ugostiteljsku ponudu i obiteljsku atmosferu na tribinama.

PAROVI 11. KOLA (SUBOTA, 3. VELJAČE 2012.)

17:00 Podravsko sunce – Forma Legalis
17:40 Cerine – Potoljik
18:20 Šegi d.o.o. – Petgrad / Metalstil
19:10 Revijalna utakmica Male sportske škole
19:40 Toxic Girls – Gimnazija „Fran Galović” (žene)
20:10 Grad Koprivnica – Sedma sila
20:50 UŠRPS – Podravske gazele (žene)
21:20 Pivnica Plavi podrum – Active Commerce
22:00 Cafe bar Toxic – Inducta

Napomena: U 22:30 trebala se odigrati utakmica Udruga za mali nogomet – Romantičari, ali je zbog spriječenosti igrača obje momčadi odlukom organizatora prebačena na sljedeću subotu. 

100207-kcliga-mLJESTVICA

1. Udruga za mali nogomet 44:17 28
2. Podravsko sunce 27:14 22
3. Romantičari 20:14 16
4. Inducta 19:16 16
5. Active Commerce 21:21 16
6. Šegi d.o.o. 21:17 15
7. Pivnica Plavi podrum 21:14 14

8. Petgrad / Metalstil 17:16 14
9. Caffe bar Toxic 18:21 14
10. Sedma sila 18:18 13
11. Forma Legalis 23:28 12
12. Potoljik 20:25 12
13. Cerine 10:28 7
14. Grad Koprivnica 14:43 0

STRIJELCI

10 – Petričević (Udruga za mali nogomet), Harmadi (Podravsko sunce)
9 – Kukolja (Podravsko sunce), Prka (Forma Legalis)
8 – Dlaka (Udruga za mali nogomet), Šumiga (Grad Koprivnica), Marić (Inducta), itd.

LJESTVICA – ŽENE

1. Mladost Bregi 6:2 9
2. UŠRPS 8:3 7
3. Toxic Girls 4:4 7
4. Gimnazija „Fran Galović” 3:4 5
5. Podravske gazele 2:3 3
6. Drnje / Botovo 1:8 3

STRIJELCI – ŽENE

3 – Jurković (Mladost Bregi)
2 – Vadla, Geršić (UŠRPS), itd.

Komentiranjem prihvaćate naše Uvjete korištenja, komentiranja i zaštite privatnosti!

Reklamni sadržaj - sponzorira ADNOW