KC liga: Udruga potvrdila prvo mjesto, u finalu žena UŠRPS i gimnazijalke

00:26h
0
120311-kc_liga_bregi-usrps

U pretposljednjem kolu KC lige Udruga za mali nogomet potvrdila je osvajanje naslova prvaka.

Iako su u zaostaloj utakmici 11. kola izgubili od Romantičara, igrači Udruge prvo su mjesto osigurali već nakon poraza Podravskog sunca od Caffe bara Toxic, a kasnije su naslov proslavili visokom pobjedom nad Sedmom silom.

Ivica Petričević iz Udruge za mali nogomet u subotu je postigao šest pogodaka te je s ukupno 16 golova na korak do titule najboljeg strijelca natjecanja.

Romantičari su svladali Inductu i Udrugu te tako skočili na treće mjesto. Pivnica Plavi podrum remizirala je s Petgrad / Metalstilom, a prvi bod ove sezone osvojio je Grad Koprivnica, odigravši neodlučeno sa Šegijem.

120311-kc_liga_umn-sedmasilaU veoma uzbudljivoj utakmici Potoljik je uspio preokrenuti vodstvo Active Commerca i pogotkom u završnici osigurati značajnu pobjedu u borbi za opstanak.

U derbiju začelja Cerine su ostvarile sigurnu pobjedu protiv Forme Legalis i tako zadržale nadu u spas. Naime, iz lige na kraju sezone ispadaju dvije momčadi, s tim da

Grad Koprivnica ima VIP status i prema odluci organizatora ne može ispasti.

U ženskoj konkurenciji odigrane su polufinalne utakmice, a minimalnim pobjedama nastup u finalu osigurale su ekipe Udruge športske rekreacije podravskih studenata (UŠRPS) i Gimnazije „Fran Galović”. Za treće mjesto sljedeće subote borit će se Mladost Bregi i Toxic Girls. 

REZULTATI I STRIJELCI 12. KOLA KC LIGE

Romantičari – Inducta 4:1
(Begić 3, Kuzmić / Marić)
Pivnica Plavi Podrum – Petgrad / Metalstil 1:1
(Mar. Trnski / Korošec)
Caffe bar Toxic – Podravsko sunce 4:2
(Vazdar, Škvorc, Punčec, Evačić / Kukolja, Borštnar)
Udruga za mali nogomet – Romantičari (zaostala utakmica 11. kola) 1:3
(Petričević / Budaj, Kuzmić, Begić)
Grad Koprivnica – Šegi d.o.o. 3:3
(Šumiga 2, Kovačec / Ramljak 2, Lukač)
UŠRPS – Mladost Bregi (polufinale play-offa za žene) 1:0
(Geršić)
Potoljik – Active Commerce 3:2
(Eršetić 2, Blažeković / Sajko, Šepec)
Toxic Girls – Gimnazija „Fran Galović” (polufinale play-offa za žene) 0:1
(L. Svržnjak)
Udruga za mali nogomet – Sedma sila 7:2
(Petričević 5, Dlaka, Jurenec / G. Čičin-Mašansker, Strbat)
Cerine – Forma Legalis 3:0
(Patrčević, Miljuš, Dombaj)

100207-kcliga-mLJESTVICA

1. Udruga za mali nogomet 52:19 31
2. Podravsko sunce 36:20 25
3. Romantičari 27:16 22
4. Inducta 21:20 19
5. Pivnica Plavi podrum 27:17 18
6. Šegi d.o.o. 26:22 17
7. Caffe bar Toxic 22:24 17

8. Petgrad / Metalstil 20:19 16
9. Sedma sila 22:26 16
10. Active Commerce 25:29 16
11. Potoljik 25:30 15
12. Cerine 16:30 13
13. Forma Legalis 25:38 12
14. Grad Koprivnica 18:48 1

STRIJELCI

16 – Petričević (Udruga za mali nogomet)
12 – Harmadi (Podravsko sunce)
11 – Kukolja (Podravsko sunce), Šumiga (Grad Koprivnica), Begić (Romantičari)
10 – Prka (Forma Legalis)
9 – Dlaka (Udruga za mali nogomet), Marić (Inducta)
8 – Mesić (Active Commerce), Ramljak (Šegi d.o.o.)
7 – B. Martinušić (Romantičari), Peričić (Inducta), Popijač (Petgrad/Metalstil), Evačić, Škvorc (Caffe bar Toxic) Jurenec (Udruga za mali nogomet)
6 – Šimek (Forma Legalis), Perić (Udruga za mali nogomet), Petrović (Active Commerce), Rumek (Pivnica Plavi podrum), E. Blažeković (Potoljik)
5 – Matošić (Udruga za mali nogomet), Jozić (Podravsko sunce), Gojković (Cerine), Šimunić (Pivnica Plavi podrum), Strbat (Sedma sila), Lukač (Šegi d.o.o.), Korošec (Petgrad / Metalstil)
120311-kc_liga_potoljik-active4 – Job, I. Barać (Sedma sila), Vargović (Šegi d.o.o.), Napan, K. Trnski (Pivnica Plavi podrum), Mikolaj, Tušek (Active Commerce), Bukvić (Potoljik), Milivojević (Udruga za mali nogomet)
3 – Cvetković (Udruga za mali nogomet), Sinković (Sedma sila), Toth (Grad Koprivnica), Samarđić, Bešenić (Podravsko sunce), Zbodulja, Milojević, Andrašić, Eršetić (Potoljik), Sremec, Cestar (Petgrad / Metalstil), Fusić (Romantičari), Virovec (Šegi d.o.o.), Mar. Trnski (Pivnica Plavi podrum), Dombaj (Cerine)
2 – Kuruc (Šegi d.o.o.), Pintarić (Udruga za mali nogomet), Jazvec (Pivnica Plavi podrum), Perković (Grad Koprivnica), Drvenkar, Kurcinak (Forma Legalis), Kontak, M. Patrčević, Miljuš (Cerine), Lazić, Punčec, Vazdar (Caffe bar Toxic), Perošić, V. Šimunović (Inducta), Borštnar (Podravsko sunce), Budaj, Kuzmić (Romantičari)
1 – Hudoletnjak, Sajko, Šepec (Active Commerce), Horvat, Brckan (Caffe bar Toxic), Posavec, Indir, Magdić, Kunštić (Forma Legalis), B. Čičin-Mašansker, Sušenj, N. Barać, Dotov, G. Čičin-Mašansker (Sedma sila), Krček, Dodlek (Cerine), Mikulić, Jadek (Potoljik), Knapić, Palčić, Maljak, Marković (Šegi d.o.o.) Petrović, Zrinski (Petgrad / Metalstil), Golenja, Šarlija (Romantičari), Mat. Trnski (Pivnica Plavi podrum), Babić, Kovačec (Grad Koprivnica), Rukavina (Inducta)
Autogol – Cikač (Podravsko sunce), Kunštić (Forma Legalis), Kovač (Grad Koprivnica), Dotov (Sedma sila), Punčec (Caffe bar Toxic), Plemeniti (Petgrad / Metalstil)

STRIJELCI – ŽENE

3 – Jurković (Mladost Bregi), Geršić (UŠRPS)
2 – Vadla, Kancijan (UŠRPS)
1 – Fičko (UŠRPS), Furlan, M. Milojević (Mladost Bregi), Notersberg, Gabaj (Podravske gazele), Sewer, Pintarić, Jambrušić, L. Svržnjak (Gimnazija „Fran Galović”), Lončarek, Ciglar, Štajduhar (Toxic Girls), Amon (Drnje / Botovo)
Autogol – Sewer (Gimnazija „Fran Galović”), Begić (Drnje/Botovo), Vadla, Geršić (UŠRPS)

NOVI RASPORED 13. KOLA (subota, 17. ožujka 2012.)

16,30 Potoljik – Inducta

17,10 Šegi d.o.o. – Active Commerce

17,50 Sedma sila – Romantičari

18,30 Grad Koprivnica – Caffe bar Toxic

19,10 Podravsko sunce – Pivnica Plavi podrum

19,50 Mladost Bregi – Toxic Girls (žene, za treće mjesto)

20,20 Forma Legalis – Udruga za mali nogomet

21,00 UŠRPS – Gimnazija „Fran Galović“ (žene, za prvo mjesto)

Dodjela medalja i pehara

21,30 Petgrad / Metalstil – Cerine

120311-kc_liga_publika