KC liga // Ženski derbi Drnja i FR Teama Li-La, može li Inducta zaustaviti Romantičare?

13:25h
0
Cure iz FR Teama Li-La igraju derbi s Drnjem // Foto: KURS - Karim Jarnjak

Ove subote igra se 7. kolo KC lige, mininogometnog prvenstva koprivničkih rekreativaca i rekreativki. Derbi je na rasporedu odmah na početku, u 16 sati sastaju se Romantičari i Inducta ++.


Romantičari su odlično otvorili prvenstvo te su uz Petgrad/OPG Radiček glavni favorit za naslov prvaka, a dosad imaju pet pobjeda i jedam remi, upravo s Petgradom. I Inducta još uvijek ne zna za poraz, ali ima tri remija.

Odigrat će se u subotu još niz vrlo zanimljivih dvoboja od kojih većina na papiru izgleda prilično izjednačeno, a posebnu pažnju privlače utakmice Golfa i Toxica, Cezara i UŠRPS-a te Loryja i Active Commercea.

Kod djevojaka će derbi odigrati dvije vodeće ekipe, ŽNE Drnje i FR Team Li-La.

RASPORED 7. KOLA (subota, 31. siječnja 2015.)

16.00 NK Romantičati – Inducta ++

16.40 UMN Koprivnica – Sedma sila/Alpe-Adriatours

17.20 Lory – Active Commerce

18.00 ŽNE Drnje – FR Team Li-La (žene)

18.40 CB Cezar – MNE UŠRPS

19.20 ŽNK Gola – ŽNK Močile (žene)

19.50 Bimbo – MNK Potoljik/Bašići

20.30 MNK Mladost K. Bregi – ŽNK Prekodravac (žene)

21.00 CB Golf – Toxic

21.40 Grad Koprivnica – Petgrad/OPG Radiček

REDOSLIJED

1. Petgrad/OPG Radiček 6 5 1 0 19:6 16

2. NK Romantičari 6 5 1 0 18:7 16

3. Bimbo 6 4 1 1 14:10 13

4. Inducta ++ 6 3 3 0 9:4 12

5. Toxic 6 3 2 1 14:9 11

6. Lory 6 3 0 3 17:10 9

7. CB Golf 6 2 3 1 11:7 9

8. MNE UŠRPS 6 2 1 3 15:13 7

9. Active Commerce 6 1 3 2 10:12 6

10. CB Cezar 6 2 0 4 9:15 6

11. UMN Koprivnica 5 1 1 3 10:17 4

12. MNK Potoljik/Bašići 6 1 0 5 7:21 3

13. S. sila/Alpe-Adriatours 6 0 2 4 8:15 2

14. Grad Koprivnica 5 0 0 5 1:17 0

STRIJELCI

8 – Čurić (NK Romantičari)

7 – Medenjak (Petgrad/OPG Radiček)

6 – Celiščak (Petgrad/OPG Radiček)

5 – Beši (Bimbo)

4 – Klasan (CB Golf), Dlaka (UMN Koprivnica), Rukavina (Inducta ++), Dombaj (Lory), V. Harmadi (MNE UŠRPS)

REDOSLIJED – ŽENE

1. FR Team Li-La 4 2 2 0 6:4 8

2. ŽNE Drnje 3 2 1 0 7:2 7

3. ŽNK Prekodravac 3 1 2 0 3:2 5

4. ŽNK Iskre 4 1 2 1 3:4 5

5. ŽNK Kapljice 2 1 1 0 2:1 4

6. ŽNK Mladost KB 3 1 0 2 2:3 3

7. ŽNK Gola 3 0 2 1 2:3 2

8. ŽNK Močile 4 0 0 4 5:11 0

STRIJELCI – ŽENE

4 – J. Amon (ŽNE Drnje)

3 – Geršić (FR Team Li-La)

2 – Jambrušić (ŽNK Močile), Varović (ŽNE Drnje)

1 – V. Tudić, Ivona Tudić (ŽNK Kapljice), A. Švegović, D. Bogadi (ŽNK Gola), Posavec, Rusan, Kirin (ŽNK Iskre), Korolija, Vadla, Bošnjak (FR Team Li-La), Bedenik, Rukavina, I. Kirilenko (ŽNK Prekodravac), Pajski, Ritoša, Pavić (ŽNK Močile), Stančir (ŽNE Drnje), M. Ritoša, L. Šegrc (ŽNK Mladost KB)

čitam...