14.1 C
Subota, 20. travnja 2024.
Četvrta liga

Kloštar kod kuće pokleknuo u zadnjim minutama, druga momčad Slavena uvjerljiva protiv Dinama
K

Sedmo kolo nastavljeno je današnjim susretima. Druga momčad Slaven Belupa dočekala je Dinamo iz Predavca.

Pitomača je jučer u Četvrtoj HNL poražena kod kuće od Ferdinandovca s 1-2, Daruvar i Tehnika odigrali su 0-0, a Garić je bio bolji od Zdenke s 5-2.

Sedmo kolo nastavljeno je današnjim susretima. Druga momčad Slaven Belupa dočekala je Dinamo iz Predavca. Već nakon 45 minuta bilo je 3-0 za domaćine. Nakon 90 minuta rezultat je glasio 6-0.

Drnjanski Tomislav na Parku prinčeva ugostio je Čazmu. Nakon 90 minuta bilo je 1-1.

Kloštranska Mladost bila je domaćin Bilogori iz Grubišnog Polja. Pogodak odluke pao je pet minuta prije kraja, a zabili su ga gosti. Završilo je 0-1.

Suhopolje i Slatina svoj susret jučer priveli su kraju rezultatom 0-3.