Petak, 19. travnja 2024.
prijateljska utakmica

Kombinirani Farmaceuti minimalno izgubili od Hrvatskog Dragovoljca, nekoliko igrača na probi
K

Igrali su oni koji nisu imali značajniju minutažu protiv Varaždina te igrači koji su na probi.

Slaven Belupo u subotu je igrao prijateljsku utakmicu u Varaždinu protiv dobro znane momčadi Varaždina. Minimalno su poraženi, a jedini gol zabio je nekadašnji Farmaceut Leon Benko.

U nedjelju se igrala još jedna utakmica, protivnik Farmaceuta bio je drugoligaš Hrvatski Dragovoljac. Igrali su oni koji nisu imali značajniju minutažu protiv Varaždina te igrači koji su na probi.

Nakon 90 minuta slavili su igrači Dragovoljca rezultatom 0-1, strijelac je bio Glibo u 39. minuti. Za Slaven su igrali Čović, van Bruggen, Bauk, Prce, Maglica, Čovo M., Mlinar, Zirdum, Mikulić, Bilobrk, Marjanović. Igrali su i Čovo B., Guldix, Srpak, Lulić, Slukić.

Na probi su Bauk, Mikulić, Bilobrk. Marjanović i Guldix.

Krim istraživanje

FOTO Evo tko je “rasturio” kiosk kraj osnovne škole, prije toga su se namjerili i na drugu metu

Policija je pronašla mlade lopove koji su opljačkali kiosk kraj Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski u Koprivnici. Nakon kriminalističkog istraživanja...