6.3 C

Koprivničanci teško poraženi u Brodu

Rukometaši Koprivnice doživjeli su težak poraz na gostovanju u Slavonskom Brodu u 3. kolu Druge HRL-sjever. Domaći Brod-Konstruktor pobijedio je rezultatom 38:18, čime je potvrdio da je kandidatura za naslov prvaka sasvim opravdana.

Iako su u početku susreta gosti vodili sa 4:1 u 11. minuti, promašeni sedmerac i dva neiskorištena zicera bila su dovoljna da Brođani preokrenu rezultat i na odmor odu sa 17:9.

Već je tradicija da Koprivnica na gostovanjima nastupa oslabljena, tako je bilo i ovaj put. Igrači Gorana Gerjevića u nastavku nisu imali nikakve šanse, Brod-Konstruktor ostvario je visoku pobjedu od čak 20 pogodaka razlike.

U 4. kolu, koje je na rasporedu u subotu, 10. listopada, Koprivnica će na svom terenu ugostiti Petrijevce. Utakmica će započeti u 18 sati u Sportskoj dvorani Srednje škole.