10.2 C
Petak, 19. travnja 2024.

Koprivnica lako s Concordijom
K

Rukometaši Koprivnice u petak su u sklopu 18. kola Treće HRL – sjever pobjedili Concordiju 39:27.

U početku utakmice igralo se gol za gol, sve do polovice prvog poluvremena kada domaći rukometaši furiozno odlaze na 15:8.

Nakon tog je uslijedila “rupa” u igri plavih što su gosti iz Lepoglave odlično iskoristili napravivši seriju 6:0.

U nastavku se koprivnički rukometaši bude i do kraja rutinski rješavaju utakmicu u svoju korist.

Utakmicu su obilježila tri nevjerojatna loba Udovičića preko cijelog terena i prekrasna pirueta Zrakića.

Najefikasniji u redovima domaćih bili su Udovičić sa devet, te Zrakić i Ružić sa sedam pogodaka.

Iduće kolo rukometaši Koprivnice su slobodni.

KOPRIVNICA – CONCORDIA 39:27 (18:15)
KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja oko 100. Suci: Munđar i Zeko (Čakovec).
KOPRIVNICA: Kušević, Lorber, Zrakić 7, Horvat, Juratović, Loparić 1, Turk, Karlović 5, Udovičić 9, Baniček 4, Cmarko, Pranjić 1, Peić, Grašić 3, Markovinović 2, Ružić 7(1). TRENER: Nenad Smiljanec.
CONCORDIA: Husnjak, Druško 6, Kolar 4, Geci, Naglaš 3, Novak, Juričevski 4, Breški, Funda 10(3). TRENER: Milorad Želežić.
SEDMERCI: Koprivnica 2(1), Concordia 5(3).
ISKLJUČENJA: Koprivnica 6 minuta, Concordia 6 minuta.