9.9 C
treća hrvatska liga istok

Koprivnica nije uspjela iznenaditi Međimurje

Već nakon dvadesetak minuta igre domaći su zabili dva gola i osigurali si miran nastavak utakmice.

U susretu sedmog kola treće hrvatske nogometne lige istok nogometaši Koprivnice doživjeli su poraz u Čakovcu od drugoplasiranog sastava Međimurja.

Koprivničanci su se nadali da bi nakon dvije uzastopne pobjede mogli iznenaditi favorizirano Međimurje ali nisu uspjeli u svome naumu.

Već nakon dvadesetak minuta igre domaći su zabili dva gola i osigurali si miran nastavak utakmice te su istu sigurno priveli kraju zabivši treći gol u posljednjim trenucima igre.

Zanimljivost utakmice je da ju je vodila ženska sudačka četvorka, a odigrana je pred stotinjak gledatelja.

Koprivnica trenutno zauzima deveto mjesto na ljestvici, a u idućem kolu ugošćuje Oriolik iz Oriovca.

Supersport HNL

Slaven sutra gostuje kod Istre, Radeljić: Nismo se prilagođavali Hajduku, pa nećemo ni Istri

Nakon poraza od Hajduka u Koprivnici (0:1), nogometaši Slavena okreću se novom prvenstvenom kolu. Odlaze na gostovanje kod Istre,...