8.5 C
TREĆA HNL ISTOK

Koprivnica pokleknula u Slavonskom Brodu kod Marsonije, ali ostala na prvom mjestu

Unatoč porazu, Zeleni su zadržali prvo mjesto ljestvice, barem do nedjelje kada se igraju preostala dva susreta.

Ekipa Nogometnog kluba Koprivnica nije uspjela upisati pozitivan rezultat na gostovanju u Slavonskom Brodu. Bolja je bila ekipa Marsonije koja je upisala pobjedu 2-0. Strijelci za domaćina bili su Bundavica u 20. minuti i Madžarević u 54. minuti.

Unatoč porazu, Zeleni su zadržali prvo mjesto ljestvice, barem dok se ne odigraju preostala dva susreta 12. kola. Prvi pratioci nisu uspjeli upisati pobjede kako bi Koprivnici oduzeli prvo mjesto.

U idućem kolu Koprivnica igra derbi s Bjelovarom na Gradskom stadionu u Koprivnici.

Treća HNL Istok, tablica

FOTO I VIDEO Križevački mališani na sportskim igrama mladih, trg i dvorana ispunjeni, navijači bodre svoje ekipe

Sportska dvorana Osnovne škole Ljudevita Modeca i glavni križevački trg Josipa Jurja Strossmayera danas su postali središte sportskih natjecanja. Djeca...