15.7 C
Utorak, 16. travnja 2024.
TREĆA HNL ISTOK

Koprivnica poražena u Ivankovu

Momčad Koprivnice putovala je na gostovanje u Ivankovo kod domaćeg Bedema. Obje ekipe u prva dva kola upisale su po pobjedu i poraz i imaju tri boda. Koprivnica se u prvom kolu u gostima bolje snašla nego u drugom na domaćem terenu, stoga su se Koprivničanci nadali dobrom rezultatu. Nedostajali su Srpak i Martinaga zbog ozljeda.

Nažalost, Koprivnica je izgubila rezultatom 3-0. Bedem je oštro krenuo u utakmicu što mu se odmah isplatilo. Pogotke za Bedem postigli su Josip Raić Sudar u 8. minuti, Mrdeša u 11. minuti i Lučić u 53. minuti.

U idućem kolu, Koprivnica u Koprivnici dočekuje momčad Slavije koja nakon tri kola ima tri boda iz tri neriješena susreta. Utakmica se igra u subotu u 17 sati.