7.9 C
treća hnl istok

Koprivnica poražena u derbiju u Bijelom Brdu, Jambrušić ublažio poraz

U prvom dijelu sezone Zeleni su na svom travnjaku izgubili 0-2. Danas je na klupi Zelenih bio Vedran Medenjak, za razliku od prvog dijela sezone kada je Koprivnicu vodio Omrčen-Čeko, dok kapetansku traku i dalje nosi Bojan Tucaković.

Nogometaši Koprivnice gostovali su danas u Bijelom Brdu kod ekipe BSK-a. Bio je ovo derbi kola s obzirom da je Koprivnica treća momčad na tablici, a BSK četvrta. U prvom dijelu sezone Zeleni su na svom travnjaku izgubili 0-2. Danas je na klupi Zelenih bio Vedran Medenjak, za razliku od prvog dijela sezone kada je Koprivnicu vodio Omrčen-Čeko, dok kapetansku traku i dalje nosi Bojan Tucaković.

Susret je započeo u 15 sati, a Zeleni su u zaostatku bili u 26. minuti kada za domaćina zabija Ištvanić. Povisili su domaći na 2-0 u 80. minuti, da bi Jambrušić smanjio na konačnih 2-1 u sudačkoj nadoknadi.

U srijedu Koprivnica igra utakmicu protiv Međimurja na svom terenu, utakmicu koja je prvotno bila odgođena.

Treća HNL Istok, 18. ožujak, 15 sati

BSK Bijelo Brdo – NK Koprivnica 2-1

REKREACIJA

Na Uskrsni ponedjeljak će i biciklisti doći na svoje, priprema se jedinstvena utrka

Turistička zajednica grada Đurđevca i Turistička zajednica područja Dravski peski na uskrusni ponedjeljak organiziraju biciklijadu. Utrka starta s dvije lokacije,...