9.6 C
treća hnl istok

Koprivnica poražena u Vukovaru, trener Medenjak isključen zbog teškog vrijeđanja sudaca

Nogometaši Koprivnice gostovali su danas na istoku Hrvatske, kod Vukovara. Igralo se osmo kolo Treće HNL Istok, a uoči utakmice Zeleni su zauzimali sedmo mjesto ljestvice, dok su Vukovarci bili dvanaesti.

Današnji susret igrao se u Bogdanovcima jer teren u Vukovaru nije podoban za igru.

Domaćin je poveo u 20. minuti, da bi u drugom dijelu susret s dva pogotka priveo kraju postavivši konačnih 3-0. Zeleni su tako ostali bez bodova, a ključan trenutak zbio se u 33. minuti. Kako stoji u izvještaju utakmice, trener Koprivnice isključen je s utakmice zbog vrijeđanja sudaca.

Nakon negodovanja na odluku suca Medenjak je izjavio:

– J…. ću ti majku pederčiću – kazao je, a zatim je još četvrtom sucu dobacio: glavu ću ti razbiti kada dođeš u Koprivnicu i j…. ću ti majku – rekao je i napustio teren, stoji u službenom izvještaju Hrvatskog nogometnog saveza.

Prema riječima igrača Koprivnice, Zeleni su teško pokradeni u Vukovaru, nisu im suđena dva jedanaesterca, domaćin je imao sudački vjetar u leđa i zato je reakcija Medenjaka bila takva.