7.9 C

Koprivnica postigla čak 41 pogodak Petrijevcima

081115-cmarko-mRukometaši Koprivnice u srijedu su pobjedom nad KTC-om osvojili Kup županije, a u subotu su upisali i prvu prvenstvenu pobjedu. Na svom terenu bili su uvjerljivo bolji od Petrijevaca te su dobili susret s deset golova razlike, postigavši pritom čak 41 pogodak. Preobražaj je stigao povratkom Miše Zrakića s posudbe u Prelogu, jer su se s njim treninzima vratili i drugi iskusniji igrači.

Koprivnica je vodila od samog početka, u 11. minuti bilo je 7:4, a u 13. gosti izjednačavaju na 7:7. U 24. minuti domaći vode sa 15:10, na poluvremenu sa visokih 22:13. Kvalitetom skromna gostujuća momčad nije se uspjela vratiti i na kraju je bilo visokih 41:31. Svi su igrači Koprivnice zaslužili pohvale za prikazanu igru, no najviše su se istaknuli vratar i kapetan Zvonimir Cmarko sa 16 važnih obrana te efikasni Danijel Udovičić sa čak 12 postignutih pogodaka.