6.3 C
2. HRL Sjever

Koprivnica preokretom u završnim minutama uzela dva vrijedna boda u Trnovcu

Bila je ovo druga pobjeda Koprivnice u šest odigranih kola, s kojom su došli do osme pozicije na ljestvici. U ligi, inače, igra 14 klubova.

Rukometaši Koprivnice stigli su do vrijedne pobjede u Trnovcu, u sklopu šestog kola 2. HRL Sjever. Istoimenog domaćina svladali su 27:29 i to preokretom u drugom dijelu utakmice.

Naime, momčad iz varaždinskog predgrađa vodila je veći dio utakmice, na poluvrijeme je otišla s vodstvom 15:12, a u prvih pet minuta nastavka imala je i plus pet. No, tada su se Koprivničanci trgnuli i malo pomalo spuštali tu razliku. Stigli su je 15-ak minuta prije kraja, preuzeli vodstvo, nakon čega se uglavnom igralo gol za gol. I tako sve do posljednje minute, kada su Sabolić i Friščić svojim pogocima osigurali vrijedna dva boda.

Upravo je Friščić sa sedam golova bio najefikasniji u gostujućim redovima, jedan manje zabio je Horvatić, a po četiri puta među strijelce su se upisali Sabolić i Karlović.

Bila je ovo druga pobjeda Koprivnice u šest odigranih kola, s kojom su došli do osme pozicije na ljestvici. U ligi, inače, igra 14 klubova. U sljedećem kolu momčad Filipa Turka igrat će podravski derbi protiv Ludbrega, koji ima identičan omjer kao i Koprivnica.