umjetni teren

Koprivnica u generalki pred prvenstvo sjajnim preokretom svladala juniore Slaven Belupa

Za vikend Koprivnicu očekuje prvi prvenstveni susret ove godine protiv Međimurja na domaćem terenu.

Medenjakovi dečki igrali su danas prijateljsku utakmicu na umjetnom terenu Gradskog stadiona protiv juniora Slaven Belupa. Počelo je loše za Koprivnicu, mladi Farmaceuti poveli su 2-0, jedan gol zabili su iz kornera i držali su to vodstvo sve do 75. minute kada kreće filmski preokret Zelenih.

Kolar, Čakarić i Jajalo bili su strijelci za tri gola Koprivnice, tri gola kojima su Zeleni upisali pobjedu u posljednjoj provjeri pred prvenstvo. Za Koprivnicu su igrali Jarnec, Zanjko, Pušić, Martinaga, Tucaković, Čakarić, Srbljinović, Hajdinjak, Kolar, Jambrušić i Jajalo, a još su ušli Tuba,Topić, Halavuk i Šokec.

Zeleni su bili bolji takmac tijekom cijele utakmice, a to su naplatili u posljednjih 15 minuta. Izgleda kako je presudilo seniorsko iskustvo igranja na višoj razini te bolja fizička sprema, ali mladi Sertićevi dečki pokazali su velik potencijal.