7.9 C
Petak, 29. ožujka 2024.

Koprivnica u Požegi dobila dva gola i dva crvena kartona
K

Nogometaši Koprivnice poraženi su na gostovanju kod Slavonije u Požegi rezultatom 2:0 u utakmici 8. kola Treće HNL – istok.

Već u 22. minuti crveni karton zaradio je vratar Nemec te je iz igre morao Horvatinović kako bi na gol stao Kemenović.

Domaći su poveli golom Golika iz jedanaesterca u 25. minuti, u drugi pogodak u 72. minuti postigao je Jekešević.

Pocrvenio je i stoper Koprivnice Brzoja, koji je u 69. i 71. minuti zaradio žute kartone zbog prigovora sucu i preoštrog starta.

Zanimljivo je da je i domaćin zaradio dva isključenja, Darmopil je do bio drugi žuti u 65. minuti, a Plešić u 90. minuti.

U sljedećem kolu Koprivnica će u subotu ugostiti vodeću momčad Podravine iz Ludbrega.

KOPRIVNICA: Nemec, Tucaković, Brzoja, Šestak, Martinčić, Međimorec, Herent, Maljak (od 46. Šimunić), Horvatinović (od 23. Kemenović), Brcković, Ujlaki (od 79. Bukovac). TRENER: Vedran Medenjak.