treća hnl istok

Koprivnica uvjerljivo slavila protiv ždralovske Mladosti i upisala nova tri boda

Danas je Koprivnica ugostila Mladost iz Ždralova, jedan od dva kluba uz Koprivnicu koji se nalazi u sjevernom dijelu Treće HNL Istok. Ždralovi nisu bajno krenuli u sezonu, imaju četiri osvojena boda.

Nogometaši Vedrana Medenjaka ove su se srijede vratili iz Jurjevca s velikim bodom. Unatoč neigranju dva bitna igrača, Gregurine i Tucakovića, Zeleni su vodili do 89. minute ponajviše zahvaljujući Kolaru koji je zabio dva pogotka. Ipak, u 89. dosuđen je penal za domaće koji su se tako spasili poraza.

Danas je Koprivnica ugostila Mladost iz Ždralova, jedan od dva kluba uz Koprivnicu koji se nalazi u sjevernom dijelu Treće HNL Istok. Ždralovi nisu bajno krenuli u sezonu, imaju četiri osvojena boda, dok Koprivnica ima osam.

Novu pobjedu upisali su Koprivničanci danas. Uvjerljiva pobjeda protiv ždralovske Mladosti donijela je Zelenima nova tri boda. Goste je načeo Kovačić, drugi je zabio Vrkić, treći je djelo Jagarinca, a četvrti gol je zabio Srbljinović Krunoslav. Gosti su u posljednjoj minuti zabili utješni pogodak za konačnih 4-1.

U idućem kolu Koprivnica putuje u Vukovar odmjeriti snage s istoimenim prvoligašom.