Home Sport Ostali sportovi Koprivničanac Mario Lesjak osvojio drugo mjesto na Powerlifting natjecanju u Vrbovcu

0

Još jedan odličan rezultat upisao je Mario Lesjak. Na Powerlifting & Bench press natjecanju naziva III. Kup Hrvatske održanom prošlog vikenda 16. i 17. lipnja u Vrbovcu u organizaciji HPLS-a, Lesjak je osvojio drugo mjesto sa sva tri uspješna lifta, prvi od 180 kg, drugi od 190 kg i treći 195 kg.

Član je Powerlifting kluba Ultimate iz Đurđevca, a nastupio je u kategoriji Bench press seniora do -120 kg i osvojio drugo mjesto.

Kaže kako su pripreme bile teške, bilo je ozljeda koje sad treba sanirati i nakon toga slijedi povratak jačim treninzima. Nada se još boljim rezultatima na nadolazećim natjecanjima.