6.3 C
Treća HNL

Koprivničanci i Ludbrežani upisali važne pobjede

Nogometaši Koprivnice slavili su kod Oriolika s 2:1, dok je Podravina u Ludbregu pobijedila Višnjevac s 4:3. Sva četiri pogotka za Ludbrežane postigao je Nikola Valjak.

Nogometaši Koprivnice stigli su do treće ovosezonske pobjede. U 12. kolu 3. HNL Istok rezultatom 2:1 bili su uspješniji od momčadi Oriolika u Oriovcu.

Nakon lošeg početka sezone Koprivničanci pod vodstvom Ranka Celiščaka polako uzimaju zalet, a jedno mjesto bolje plasirani, 13. na tablici, Vukovar, sada ima prednost od samo jednog boda. Koprivnica ih je dosad skupila 10.

Domaćine je u 61. minuti načeo Sminderovac, a drugi pogodak postigao je Jammeh. Igrači Oriolika do kraja su dvoboja uspijeli samo smanjiti vodstvo Zelenih.

Uspješni su, u utakmici punoj pogodaka, bili i Ludbrežani. Unatoč ranom vodstvu gostiju iz Višnjevca, igrači Podravine preuzeli su inicijativu igre, a najraspoloženiji bio je Nikola Valjak. Mrežu gostiju zatresao je čak četiri puta, a drugo poluvrijeme otvorio je s tri pogotka u samo šest minuta.

Igrači Višnjevca pronašli su put do gola domaćina u još dva navrata, što je ipak bilo nedovoljno za preokret. Nakon završnog sučevog zvižduka semafor je pokazivao rezultat 4:3.

Podravina se trenutačno nalazi na 12. mjestu prvenstvene ljestvice s 14 osvojenih bodova.

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...