Petak, 19. travnja 2024.
Treća HRL

Koprivničanci prvi puta ove sezone remizirali
K

Rukometaši Koprivnice-Hangar 18 u jučerašnjem su 21. kolu Treće HRL Sjever ugostili petoplasiranu momčad Novske i prvi puta ove sezone podijelili bodove. Utakmica je završila rezultatom 21:21.

Unatoč razlici od deset bodova na ljestvici u korist gostiju iz Novske, Koprivničanci su susret otvorili vodstvom od 3:0, no nakon kasnijih 6:3, igrači Novske stavili su u višu brzinu. Serijom od 4:0 dolaze do 7:6, a prvo poluvrijeme završavaju s prednošću od 12:10.

Do kraja susreta igralo se pogodak za pogodak, a posljednji, u 60. minuti, za konačnih 21:21 postigao je najbolji pojedinac u domćem sastavu, Antonio Pranjić.

Uz Pranjićevih pet, s četiri pogodaka prednjačio je i Peić.

Nakon 19 odigranih utakmica, Koprivnica-Hangar 18, s osvojenih 13 bodova, zauzima sedmo mjesto, no danas, u subotu, i sutra, u nedjelju, na rasporedu su još tri ligaške utakmice.

Festival nogometa

SLAVEN – HAJDUK U Koprivnicu stižu ‘pokisli’ Bili, Radeljić: Trudit ćemo se da Hajduk ne “ispliva” iz krize rezultata

Traju posljednje pripreme momčadi, ali i terena za subotnju utakmicu na koprivničkom Apašu. U podravski metropolu stiže splitski Hajduk,...