6.5 C
Treća HNL

Koprivnici i treća uzastopna pobjeda, težak poraz Ludbrežana

Nogometaši Koprivnice u 13. su kolu 3. HNL Istok s 2:1 svladali momčad Marsonije, dok je ludbreška Podravina s čak 7:2 poražena na gostovanju u Bjelovaru.

Trećom uzastopnom pobjedom Koprivničanci su pokazali da je loš početak sezone sada već daleko iza njih. Unatoč autogolu Martinčića već u 5. minuti susreta, discipliniranom igrom zeleni dolaze do preokreta. Oba pogotka, jedan iz kaznenog udarca, postigao je u drugom poluvremenu Tucaković.

Svoju seriju od tri pobjede Ludbrežani su zaključili na vrlo neugodan način. Iako su u 22. minuti prvi stigli do vodstva, Bjelovarčani, predvođeni trostrukim strijelcem Ostrmanom, do predaha potpuno preokreću rezultat te dolaze do vodstva od 4:1. Drugi pogodak za Podravinu postigao je Nikola Valjak.

Na ljestvici Koprivnica s 13 bodova i dalje zauzima 14. mjesto, dok je Podravina s bodom više na 13. poziciji.