Koprivnička atletika // Ivan Mikulić viceprvak Hrvatske na 600 metara kod mlađih kadeta

Limači i limačice, pak, vratili su se s tri zlata i srebrom iz Vrbovca. Na utrci učenika prvih i drugih razreda prvo mjesto osvojio je Mateo Šegović, dok je drugo mjesto osvojio njegov klupski kolega Petar Cenko. Kod učenica prvih i drugih razreda pobijedila je Josipa Mikulec. Zlatom se okitio i Ivan Bebek kod predškolskog uzrasta u utrci na 100 metara.

Sjajne vijesti stižu iz Atletskog kluba Koprivnica. Ivan Mikulić osvojio je drugo mjesto na Prvenstvu Hrvatske u utrci na 600 metara. Iz kluba su priopćili da je Mikulić postigao odlični rezultat od 1:37.99 minuta, što je ujedno i novi klupski rekord za mlađe kadete.

Na državnom prvenstvu nastupio je i Albert Rušak u konkurenciji kadeta na 3000 metara i zauzeo je 12. mjesto s rezultatom 11:45.99 minuta.

Limači i limačice, pak, vratili su se s tri zlata i srebrom iz Vrbovca u kojem je prošlog vikenda održana utrka djece u sklopu 22. vrbovečkog polumaratona. Na utrci učenika prvih i drugih razreda prvo mjesto osvojio je Mateo Šegović, dok je drugo mjesto osvojio njegov klupski kolega Petar Cenko. Kod učenica prvih i drugih razreda pobijedila je Josipa Mikulec. Zlatom se okitio i Ivan Bebek kod predškolskog uzrasta u utrci na 100 metara.

Sjajan je bio i Zoran Žilić na fužinskom polumaratonu Tri jezera. Među 162 trkača u muškoj konkurenciji Žilić je s vremenom 1:14.05 sata osvojio treće mjesto. Krešimir Glavaš bio je deveti , dok je Zvonimir Vrhovski zauzeo 21. mjesto.

U utrci na sedam kilometara Goran Gregurec zauzeo je drugo mjesto s rezultatom 25:33 minuta.