atletika

Koprivnički atletičari nastupili na Prvom kolu HALS-a

Štafeta 4x60 metara u sastavu: Jakov Jurić, Petar Cenko, Luka Jug i Mateo Šegović osvojila je prvo mjesto.

U Varaždinu je 8. travnja održano Prvo kolo HALS-a čime je počela atletska sezona takmičenja na stazi.

Nastupilo je 450 natjecatelja iz 21 kluba. Koprivnički atletičari osvojili su 11 medalja u mlađim dobnim kategorijama limača i limačica kod kojih se dodjeljuju medalje. Na takmičenju su nastupili i mlađi kadeti te mlađe kadetkinje koji su isto postigli dobre rezultate.

Limači

Ivan Bebek na 60 metara bio je jedanaesti apsolutno te treći u kategoriji limača, a u skoku u dalj 11. te sedmi u kategoriji.

Luka Kolonić na 60 metara zauzeo je 25. mjesto, a u kategoriji limača deveto dok je u bacanju voretxa zauzeo 26. mjesto te šesto u kategoriji.

Mateo Šegović na 200 m osvojio je drugo mjesto apsolutno te prvo mjesto kod limača dok je u skoku u dalj osvojio drugo mjesto apsolutno i u kategoriji.

Luka Jug na 200 metara zauzeo je 10. mjesto, a u kategoriji limača peto mjesto dok je u vortexu bio sedmi, a u kategoriji drugi.

Sven Džendžo na 200 metara zauzeo je 12. mjesto te drugo mjesto u kategoriji limača dok je u bacanju vortexa zauzeo 17. mjesto te drugo mjesto u kategoriji.

Petar Cenko na 200 metara zauzeo je 16. mjesto, a u kategoriji limača sedmo mjesto. U bacanju vortexa bio je deveti apsolutno te treći u kategoriji.

Jakov Jurić osvojio je drugo mjesto u bacanju vortexa apsolutno te prvo mjesto kod limača, a u skoku u dalj deveto mjesto i četvrto u kategoriji.

Štafeta 4×60 metara u sastavu: Jakov Jurić, Petar Cenko, Luka Jug i Mateo Šegović osvojila je prvo mjesto.

Limači su vodeći nakon prvog kola sa 105 bodova.

Limačice

Limačica Josipa Mikulec na 200 metara osvojila je peto mjesto apsolutno te četvrto mjesto u kategoriji dok je u skoku u dalj zauzela 20. mjesto apsolutno te deveto mjesto u kategoriji.

Dora Lovrinović na 200 metara odličnim nastupom zauzela je 16. mjesto, a u kategoriji limačica prvo mjesto. Dora je nastupila i u bacanju vortexa gdje je osvojila 16. mjesto apsolutno i treće mjesto u kategoriji.

Ivana Cenko na 200 metara zauzela je 25. mjesto te drugo mjesto u kategoriji limačica, a također je nastupila i u skoku u dalj te osvojila 34. mjesto apsolutno i treće u kategoriji.

Lana Zagoršćak nastupila je na 60 metara i zauzela 44. mjesto te 13. mjesto u kategoriji limačica, a u vortexu 24. mjesto dok je u kategoriji bila deveta.

Štafeta 4×60 metara u sastavu Lana Zagoršćak, Ivana Cenko, Dora Lovrinović, Josipa Mikulec osvojila je osmo mjesto.

Nakon prvog kola limačice zauzimaju osmo mjesto sa 30.5 bodova.

Mlađe kadetkinje

U bacanju kugle 2 kilograma Anja Slavinić osvojila je 10. mjesto, a Marija Gašparić 16. mjesto.

U skoku u vis Marija Rimac osvojila je 13. mjesto. Tara Rušak zauzela je 19. mjesto i Barbara Džendžo 21. mjesto.

Na 80 metara prepone Marija Gašparić osvojila je sedmo mjesto.

Na 400 metara Barbara Džendžo bila je 24.

Mlađe kadetkinje su nakon prvog kola osme sa 24 boda.

Mlađi kadeti

Jan Tisaj na 400 metara osvojio je treće mjesto te peto mjesto u skoku u vis.

Lovro Priselec u skoku u vis osvojio je četvrto mjesto, a u vortexu 14. mjesto.

Mlađi kadeti su sedmi sa 40 bodova.

ŽUPANIJSKE LIGE

Uzdrmani Đelekovčani u derbiju dočekuju prvoplasirane Picoke, Novovirovci se nadaju novoj pobjedi protiv Vojakovčana

Uskrsni vikend donosi i nova uzbuđenja na nogometnim travnjacima diljem županije, a derbi 16. kola Prve županijske lige igra...